3000 w Laserový řezací stroj na řezání plechů Co 2

3000 w Laserový řezací stroj na řezání plechů Co 2
Podrobnosti o produktu

产品介绍导航条_wps图片

Vlákno laserový řezací stroj je nový design, který je navržen evropskými designéry. Je to více v souladu s moderní estetikou.

Hlavními částmi stroje jsou všechny světově proslulé značky, jako je hnací motor Japan Fuji, německá čtvercová kolejnice a šroubovák, tchaj-wanový kulový šroub na ose Z, švýcarská laserová hlava, Francie a americké elektrické napětí.

Má mnoho využití a může ušetřit prostor více než 50%, což účinně zvyšuje produktivitu.


Aplikační materiály:

Fiber Laser Cutting Equipment je vhodný pro řezání kovů jako nerezový plech, plech z měkké oceli,

uhlíkový ocelový plech, legovaná ocelová deska, pružinový ocelový plech, železná deska, pozinkované železo, pozinkovaný plech, hliníkový plech, měděný plech, mosazný plech, bronzový plech, zlatý plech, stříbrný plech, titanový plech, kovový plech, kovový plech atd.


Odvětví aplikací:

Vláknové laserové řezací stroje se široce používají ve výrobě billboardů, reklamy, nápisů, nápisů, kovových písmen, LED písmen, kuchyňských potřeb, reklamních dopisů, zpracování plechů, kovových součástí a součástí, železářského zboží, šasi, stojanů& zpracování skříní, kovová řemesla, kovovýroba, řezání výtahových panelů, hardware, autodíly, rám na brýle, elektronické díly, jmenovky, chladicí stroje, zemědělské stroje, potravinářské stroje, kuchyňské desky z nerezové oceli, letecký průmysl, železniční lokomotiva, výroba autodílů, zpracování karoserií automobilů, zdravotnické vybavení, chytrý dům, domácí spotřebiče, kuchyňské vybavení, fitness vybavení, výroba strojů, zpracování plechů. atd.

参数导航条_wps图片

projekt
parametr
jednotka
Velikost zpracování
(L)
3000
mm

(W)
1500
mm
Přesnost polohování osy X / Y
±0.05
mm
Opakovatelná přesnost polohování osy X / Y
±0.03
mm
X / Y maximální polohovací rychlost
80
m / min
Výkon generátoru laseru
1000
W
Řezná kapacita: uhlíková ocelová deska

12

mm
nerezová ocel
6
mm
hliník
4
mm
mosaz
3
mm
Maximální zrychlení X / Y
1.5
G
Pohyb (osa)
X
3020
mm

Y
1520
mm

Z
150
mm
Počet fází
3

Jmenovitý výkon
380
V
frekvence
50
Hz


Pokud hledáte nové 3000 w řezací stroje na laserové řezání plechů co 2 na prodej, tovární cenu, značku, vyrobené v Číně, prodej za tepla, přímého prodejce a do zahraničí 3000 w řezání kovů laserem řezací stroje co 2 od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat, jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoká přesnost, nové a dobré kvalita a PUHUA 3000 w laserové řezací stroje na řezání plechů co 2. A vítejte u velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: 3000 w laserové řezací stroje na řezání plechů 2, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobené v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, dobrá kvalita, tovární cena
Dotaz

You Might Also Like