Qingdao Puhua těžká průmyslová Skupina byla založena v roce 2006 celkem registrovaného kapitálu více než 8 500 000 dolaru, celková plocha téměř 500 000 čtverečních metrů. Skupina vlastní čtyři dceřiné společnosti: Qingdao Puhua těžké průmyslové stroje Co., Ltd; Qingdao AMADA číslicového řízení Technology Co., Ltd; Qingdao Puhua Dongjiu Heavy Industrial Machinery co, Ltd a Qingdao Jichuan Automation Technology Co., Ltd.

Qingdao Puhua a Puhua Dongjiu společnost se zaměřuje na design, výzkum, rozvíjet, vyrábět a prodávat pískování booth, písek, zpracování vybavení, lakovací linky, zařízení na ochranu životního prostředí, všechny druhy tryskacích strojů, obsahuje hák typ, typ pásu pásové, válečkové typ, trolejového vedení typ, typ povrchu silnice atd. Všechny výrobky přijmout auto CAD, nejlepší cena výkon produkty pro odlévání, metalurgie, automobil, stavby, stavební, důlní stroje a zařízení. Také lze založit na požadavky uživatelů navrhovat a vyrábět různé nestandardní speciální Licí stroje, poskytují návrh - výroba - ladění - školení - služby pro integraci projektů na klíč.

Firma Qingdao Amada a Jichuan se zavazuje zapojených do výzkumu, vývoje, výroby a prodeje Servo pohon CNC vysekávací stroje, hydraulické CNC revolverové děrovací stroje, speciální tlusté desky CNC děrovací stroje, CNC vysekávací stroj podavač, CNC strojní nůžky, CNC ohýbacím stroji a další zařízení pro zpracování. Stroje jsou široce používány v zelené energie, energetická zařízení, automobilový průmysl, strojírenství, stroje, stavební stroje a další pole. Zvolí dobrou reputaci ve světě s konkurenční ceny a špičkové technologie.

Jsme odhodláni udržet vedoucí postavení v průmyslu a prošel ISO90001, CE a BV certifikace.

Máme vlastní zázemí pro práci na projektech ODM/OEM, naši zkušení technici mohou navrhovat stroje na jiný požadavek. Jsme uvolnění alespoň deset nových výrobků měsíčně ke splnění nejnovější trendy na trhu, a abychom mohli snadno dokončit vaše hromadné objednávky s roční výrobní kapacitou více než pět set sad strojů. Pro zajištění kvality, máme profesionální kvalitě inspektorům provádět přísnou kontrolu v každé fázi, vstupní kontroly, kontroly v procesu a závěrečnou inspekci. Zavedli jsme také moderní zkušební zařízení, aby naše výrobky dosažení mezinárodních standardů. Vzhledem k bohaté zkušenosti a vynikající služby jsme byly uznány jako spolehlivý dodavatel z mnoha mezinárodních kupců. Naše produkty provést vysoký prodej v domácím i mezinárodním trhu, máme budovat spolupráce s SANY, Zoomlion, Čína loďařský průmysl a jiné firmy v Číně, a naše produkty vyvezeny do Evropy, Jižní a Severní Ameriky, Středního východu, jihovýchodní Asie a a dalších oblastí, založil agenty v USA, Rusko, Saúdská Arábie, Írán, Ukrajiny, Vietnamu a dalších zemích. Naše produkty a služby získaly dobrou pověst a důvěru místních i mezinárodních zákazníků. Těžit z naší silné konstrukce, rozvíjet schopnosti a vynikající služby, kontaktujte nás ještě dnes! S pozdravem zhotovíme a úspěch se s vámi podělit.