AMD-357 hliníkové desky CNC věž děrovací děrovací stroj

AMD-357 hliníkové desky CNC věž děrovací děrovací stroj
Podrobnosti o produktu

AMD-357 Hliníkový plechový CNC děrový děrovač

ccv8tm@vk7a2$uwa)br}z32_副本.jpg


Tohle je Bruce z QingDao Amada.

Jsme výrobce se specializuje na cnc punoching stroj se 17 let zkušeností. Náš stroj splnil certifikáty CE, ISO, SGS a exportoval do 68 zemí světa.

abyste doporučili nejlepší velikost stroje pro vás. Mohli byste nám poskytnout další podrobnosti?

1.Jak je maximální rozměr pro alunimium list, který chcete punč? (Délka * Šířka * Tloušťka)

2. Jaký je maximální průměr otvoru, který chcete vyrazit? (Je to pro výpočet tlaku v děrování). Po odeslání nejlepších informací Vám pošleme nejlepší nabídku.

Těšíme se na Vaši odpověď.

Pokud hledáte nový hliníkový plechový cnc amd-357 děrovací děrovací stroj na prodej, tovární cena, značka, vyrobená v Číně, horký prodej, přímý prodejce a zahraniční amd-357 hliníkový plechový cnc věž děrovač děrovačka od profesionálního výrobce, dodavatele a továrně, neváhejte nás kontaktovat, my jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a dobré kvality, a PUHUA amd-357 hliníkové plechové cnc věž děrování stroje. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: amd-357 hliník talíř cnc věž děrování stroje, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce,
Dotaz

You Might Also Like