AMD-357 CNC TURRET PUNCH PRESS STROJ

AMD-357 CNC TURRET PUNCH PRESS STROJ
Podrobnosti o produktu

AMD-357 CNC TURRET PUNCH PRESS STROJQingdao Puhua těžké průmyslové skupiny byla založena v roce 2006.It se zaměřuje na design, výzkum, vývoj, výrobu a vývoz amd-357 cnc věž děrování stroje, jednoduchý typ děrovací stroj, můžeme vyrábět zařízení podle požadavku zákazníka, všechny výrobky jsou profesionálně navržená našimi vysoce zkušenými inženýry s Auto CAD.

Hlavní konfigurace:

1. Řídicí systém: SIEMENS
2. Servomotor: YASKAWA (z Japonska)
3. Servo zesilovač: YASKAWA (z Japonska)
4. Perciální válečková kolejnice: ABBA (z Tchaj-wanu)
5. Elektrické díly: OMRON

Pokud máte zájem o naše výrobky, kontaktujte mě prosímPokud hledáte nový AMD-357 cnc revolver lisu na prodej, tovární cena, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce, a zámořský amd-357 cnc věž děrování lis stroj od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat, my jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a kvalitní, a PUHUA amd-357 cnc věž děrovač lis. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: amd-357 cnc věž děrování lis, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, kvalitní,
Dotaz

You Might Also Like