AMD-357 Fanuc CNC věžový děrovací stroj

AMD-357 Fanuc CNC věžový děrovací stroj
Podrobnosti o produktu

AMD-357 fanuc cnc věžový děrovač


Výhody CNC systému

Za prvé, systémové charakteristiky 1. S požadovanými grafickými funkcemi, funkcí nibbling. 2. Jednoduché mezinárodní programování G kódu, snadné ovládání a použití. 3. Mezinárodně dostupné standardní rozhraní RS232 usnadňuje komunikaci s počítači. 4. Konfigurace pokročilého digitálního střídavého servomotoru a servosystému. 5. Barevný displej. 6. Způsob zpětné vazby snímače impulsního snímače. 7. Programování na místě, programování pozadí. 8. Čínský displej. 9. S grafickými simulačními schopnostmi. 10 Je vhodné zálohovat parametry systému, schéma žebříků a obráběcí programy a provádět on-line zpracování velkokapacitních obráběcích programů. 11. Interpolace, detekce polohy a servomotor v nanometrech umožňují rychlé a vysoce přesné obrábění. 12. Použití ultrarychlé sériové datové sběrnice, méně kabelů. 13. Vysoký stupeň integrace pomocí vyhrazeného softwaru. Krátký čas spuštění, náhlý pokles výkonu při ukončení bez ztráty dat. Za druhé, systémová funkce 1. Lineární osa: osa XY, osa hlavice: osa T. 2. Existuje mnoho mechanických elektrických poruch, např. Překročení rychlosti s displejem alarmů. 3. S funkcí autodiagnostiky. 4. Funkce omezení softwaru. 5. Mezinárodní programování G-kódu. 6. Funkce kompenzace formy. 7. Pomocí funkce kompenzace rozteče. 8. S kompenzací zpětné vazby. 9. S funkcí posunutí souřadnic. 10. S funkcí přesunutí. 11. S automatickými, manuálními a poloautomatickými způsoby provozu. 12. S ochranou proti upnutí. 13. S možností programování parametrů. 14. S funkcí rychlého polohování a stlačení.

Pokud hledáte nový amd-357 fanuc cnc revolver děrovačka na prodej, tovární cena, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce, a zámoří amd-357 fanuc cnc věž děrování stroje od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat, my jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a dobré kvality a PUHUA amd-357 fanuc cnc věž děrovač děrovač. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: amd-357 fanuc cnc věž děrování stroje, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, na míru, přímý prodejce,
Dotaz

You Might Also Like