AMD-567 CNC vysekávací linka

AMD-567 CNC vysekávací linka
Podrobnosti o produktu

AMD-357 CNC děrovačka

~ DO8 (LW7)% UN3GSLZ0OS $ [3.jpg

Technické parametry

Pružná síla: 1200 KN

Maximální velikost listu zpracování: 10000 * 12000 * 550mm

Zpracování tloušťky plechu: 10 mm

Frekvence děrování: 80 ot / min

Přesnost děr: 0,1 mm

timg (2).jpg

CNC vysekávací zařízení, použité pro návěsy, autobusy, traktory, nákladní automobily, speciální nákladní vozy, sklápěč, zemědělství, opravy automobilů, autobusy, odpadky, nákladní auta, speciální vozidla, ropný tanker, postřikovače, cisternové vozíky, automobilové a suvové rámy, podélný paprsek děrování výroby a zpracování.

Pokud máte zájem o naše zařízení, vítáme Vás

Pokud hledáte nové amd-567 automobilové nosníky cnc děrování linka na prodej, tovární cena, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zámořské amd-567 automobilové nosníky cnc děrování linka od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat, jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a kvalitní, a PUHUA amd-567 automobilové nosníky cnc děrování linky. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: amd-567 automobilové nosníky cnc děrování line, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, kvalitní,
Dotaz

You Might Also Like