CE schválené abrazivní automatické pískování pokoj

CE schválené abrazivní automatické pískování pokoj
Podrobnosti o produktu

CE schválené abrazivní automatické pískování pokoj

Vlastnosti a parametry

Automatická recyklace pískování pokoj je navržen podle produktů, zpracování procesu a produktu charakteristika, používá se hlavně pro velké výkovky a odlitky ocelová svařovaná konstrukce, inženýrství, strojní zařízení, průmyslové kotle, chemické stroje, stavba lodí, atd., odstranění oxidu povrch kůže, rez, a posílit povrch, zlepšit přilnavost nátěru, atd.

2e9ab340ed90bcaabe86945cbdabd67eI`PWANZJ}Q%~94()XHG~]TP

OvašeSř

"Integrita, inovace, integrace"jako obchodní filozofie,"Informatizace, globalizace"jako směr vývoje, společnost trvá"Technologické inovace, upřímné služby", se zaměřují na poskytování nejlepší služby a většina nákladů výkonu produktu.

 

PACKing a dodávky

VLMNE5WUF6J]XV8WEJPNAN4

Pokud jste hledá nové ce schválené abrazivní automatické pískování prostor pro prodej, výrobní cenu, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce, a zahraniční ce schválené abrazivní automatické pískování pokoj od profesionálního výrobce, dodavatel a výrobce , prosím, neváhejte a kontaktujte nás, jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobili, profesionální, konkurenční, vysoká přesnost, nové a dobré kvality, a PUHUA ce schválené abrazivní automatické pískování místnost. A Vítejte na velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: CE schválené abrazivní automatické pískování místnost, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, Cena, prodej, horké prodej, vyrobené v Číně, nové, puhua, upravený, přímý prodejce, dobrá kvalita, výrobní cenu
Dotaz

You Might Also Like