Zařízení na zpracování jílového písku

Zařízení na zpracování jílového písku
Podrobnosti o produktu

Zpracování Zpracování jílového písku je zařízení na regeneraci odstředivých strojů s vířivými proudy. Prostřednictvím kvantitativní regenerace zařízení vysokorychlostní rotační desky, působením odstředivé síly na opotřebovací kroužek, vše kolem kola mezi pískem a opotřebovacím kroužkem a písku opakovaně mezi třením a kolize, byl odstraněn písek na povrchu filmového lepidla, regenerace po písku z pádu mezi opotřebovacím kroužkem kotouče a regenerace, a regenerační disk v hřídeli větrného bubnu, který tvoří silný proud vzduchu do místa pobytu z písku vařit, separace vzduchu, přejít na filmové lepidlo a prach, splnit technologické požadavky regenerovaného písku.Starostné zpracování písku po smrti nízkého obsahu jílu, menší množství nového písku, vysoká pevnost písku, po promíchání propustnosti kapaliny je dobrý.

9ZHKF7_J9(49G]LT4TVD93X

8%Z02~$N)G1_5Q2R3TJU6Z6

Výrobní linka na zpracování jílového písku
Vibrační dopravník, litý závěsný dopravník, pásový dopravník, magnetický separační stroj, navíjecí stroj, hexagonální pletivo, písková knihovna, obousměrné chladicí lůžko, zdvihací stroj, pásový stroj, vroucí regenerátor, pásový dopravník, zvedák, výtlačný stroj, pásový stroj, knihovna písku , podavač disků, pásový dopravník, zvedák, pásový dopravník, odsávací ventilátor, příslušenství, obousměrný podavač, šnekový podavač, příslušenství elektronická váha pro míchání písku, pásový stroj, podavač disků.

1. Třepačka na baňky
Vzrušující přední část vibračního motoru vytváří padající písek podél skluzu do korečkového stroje, s pokročilou a rozumnou strukturou, protřepáváním vysoké účinnosti, hladkým a stálým, nízkým hlukem.
2. Pásový dopravník
Tento dopravník je nový typ navržený podle speciální aplikace licího zařízení. Používá se hlavně pro dopravu nového písku, použitého písku, formovacího písku, nátěrového a vápenného kamene, jakož i stavebního materiálu, chemického průmyslu a zpracování potravin pro veškerý materiál ve formě granulí nebo bloků.
3. Vibrační drtič
Řada vibračních drtičů řady S 33 je založena na podobných výrobcích určených ke zdokonalení zařízení používaných hlavně pro vysoce výkonné kousky písku z pískové pryskyřice s vysokým výkonem. Využívá princip zavěšení vibrací. točivý moment vibračního motoru generoval buzení, aby blokoval písek vibrace určitého zákona o vibraci, prostřednictvím vzájemné kolize a tření města písku, aby se dosáhlo účelu drcení.
4. Korečkový výtah
Tento stroj je vertikální přenosový stroj, který se používá v závodě na mechanické lití. Používá se hlavně pro zvedání použitého písku, odpadního písku, nového písku, čištění železné rány atd. V kombinaci s pásovým dopravníkem a dalšími zařízeními můžeme navrhnout mnoho druhů přenosového systému. Prvky jsou malá vnější velikost, menší objem a vyšší úroveň výšky, takže výkres rozvržení bude kompaktní.
5. Odstředivý regenerátor
Odstředivý stroj přijímá princip odstředivé regenerace suchým procesem. Používá se hlavně pro regeneraci použitého pryskyřičného písku. Použitý písek bude vyhozen do podšívky odolné proti opotřebení vysokorychlostní rotační čepelí. A inertní kryt na povrchu pryskyřičného písku bude odstraněn procesem tření a kolize mezi pískovými předměty, čepelí a krabicí. Podle požadavku procesu bude proces mnohokrát opakován, dokud není dosaženo cíle.
6. Stacionární setrvačný stroj
Tato série shakeout stroj používaný v lití dílny manuální, mechanizace a poloautomatický model malého a středního odlitku po lití písku, písku a písku box, casting cast. Po oddělení pískové skupiny se dále zlomil, a skrze otvor v mřížce spadl nebo vibrační dopravní pás. Podle hmotnosti a velikosti pískové krabice obrobku lze instalovat dvě nebo čtyři paralelní.
7. Inertní vibrační dopravník
Tato řada produktů použitelných na blok, dodávku zrnitých materiálů, často v odlévací dílně pro nový koks, vápenec, písek, přepravu písku. Má kompaktní strukturu, nízkou hmotnost, stabilní práci, nízkou hlučnost, spolehlivé použití atd.
Tato řada inerciálních vibračních dopravníků s vibračním motorem, výrobky typu vibrátoru typu&"BGG", produkty vibračního motoru. Tento typ zavěšení stroje, typ instalace typu dva.
8. Sběrač prachu
Pracujte na celkové filozofii designu pro účinné odstranění prachového písku, čisté provozní prostředí, účinnou ochranu proti emisím prachu.
9. Elektrický řídicí systém
Řízení PLC, PLC produktů Mitsubishi nebo Omron. Zbytek hlavních elektrických součástí jsou domácí slavné výrobky nebo výrobky společného podniku, obecně se používá produkt Chint nebo Delixi, všechny lze propojit, každý subsystém lze propojit, jeden stroj lze ručně.
Všechny ovládací skříňky, konzole a několik ovládacích knoflíkových ovládacích prvků, ovládací skříňka pro centralizované ovládání, ve vnitřních prostorech, konzole lze realizovat ve všech akcích, ovládací skříňka pro místní údržbu a ladění. Několik částí je sjednoceno a rozptýleno, přinášejí velké pohodlí pro obsluhu, ladění.
Pokud hledáte nový závod na zpracování jílového písku na zpracování, tovární cenu, značku, vyrobenou v Číně, horký prodej, přímý prodejce a závod na zpracování jílského písku na zpracování od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte a kontaktujte nás, jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a kvalitní, a PUHUA zpracování jílového písku zpracovatelského závodu. A vítejte u velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobené v Číně, nový, puhua, přizpůsobený, přímý prodejce, dobrá kvalita, tovární cena
Dotaz

You Might Also Like