CNC Hole vysekávací stroj linie

CNC Hole vysekávací stroj linie
Podrobnosti o produktu

CNC děrovací stroj linie

未标题-1.jpg

Základní informace o CNC děr puching výrobní linky

Model zařízení: AMD-DLC10000, atd. Tento typ cnc děrování výrobní linky je speciální zařízení pro děrování podélného nosníku vozidla.

Logistické směr: čelí výrobní linky, zleva doprava nebo zprava doleva.

1.1 proces:

Obrábění - obrábění programu Vstupní kontrolní systém - příprava programu (Automatické programování) obrobku automatické vystředěný - X1 svorka, svorka - pomocná svorka 1 svorka - obrobku konec umístění - filtr děrování - X2 upínací svorka - pomocné Svorka 2 svorka - razítkování dokončen - schodnice prázdné pozice - volné třmenu zpět - odpad výstup.

1.2 hostitelské struktury:

Uzavřené hlavním motorem je hydraulicky řízený, vysokou tuhostí svařování a silná odolat tlaku. 14stanice plíseň je uspořádána v řadové uspořádání, které je užitečné pro nahrazení a kontrolu formu.

1.3 řízení metoda:

Dosáhněte manuální a automatické konverze, konverze mezi single, kontinuální a zpracování řádku. V jediné obrábění, pouze jeden obráběc pozice je přesunuta nebo je prováděno pouze jeden úder a další pohyb se provádí při spuštění znovu; pouze jeden list je zpracován během kontinuální obrábění, a každé osy vrátí do výchozí polohy po obrábění; v režimu zpracování výrobní linky lze průběžně zpracovávat více listů, a každé osy se pohybuje plynule.


Výše uvedené CNC vysekávací zařízení se používá pro návěsy, autobusy, traktory, vozíky, speciální vozidla, sklápěče, zemědělská vozidla, škůdců, trenéři, vozy, vozíky, speciální vozidla, autocisterny, zalévání boxovací a zpracování snímků a podélné nosníky pro vozy, cisterny, nízkoprofilový vozidla, přepravující speciální vozidla, terénní vozidla, atd.

Pokud hledáte nové cnc děrovací stroj linie na prodej, výrobní cenu, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zámořské cnc děrovací stroj linie od profesionálního výrobce, dodavatel a výrobce, prosím neváhejte a kontaktujte nás, jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobili, profesionální, konkurenční, vysoká přesnost, nové a dobré kvality a PUHUA cnc jamce děrovací stroj linie. A Vítejte na velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: CNC vysekávací stroj díru linka, Čína, výrobce, dodavatele, továrna, velkoobchod, značka, Cena, prodej, horké prodej, vyrobené v Číně, nové, puhua, upravený, přímý prodejce, dobrá kvalita, výrobní cenu
Dotaz

You Might Also Like