Linka lití do slévárny zeleného písku

Linka lití do slévárny zeleného písku
Podrobnosti o produktu

linka na odlévání slévárenského zeleného písku

Hliněný písek je vyroben převážně z hlíny a odpovídajícího množství vody. Písková forma může být uzavřena a nalita přímo ve vlhkém stavu. Odlitek z mokré formy má dlouhou historii a široké použití. Síla mokrého písku závisí na podílu jílu a voda v jílové kaši. Jakmile je formovací písek smíchán, má určitou pevnost. Po lisování do pískové formy může splňovat požadavky na česání a lití.

8%Z02~$N)G1_5Q2R3TJU6Z6

Složky procesu lití pryskyřičného písku:
1.
2 Vibrační dopravník.
3. Výtah.
4. Pískový koš.

5 Vibrační podavač.
6 Vibrační drtič.
7 Magnetický separátor.
8. Reklamace.
9. Písková vařící a chladicí postel.
10. Míchač písku.

Pokud hledáte novou slévárnu zeleného písku odlévací linka na prodej, tovární cenu, značku, vyrobenou v Číně, horký prodej, přímý prodejce a zámořskou slévárnu zeleného písku od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat , jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a kvalitní, a PUHUA slévárna zeleného písku lití linka. A vítejte u velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: linka pro lití slévárenského zeleného písku, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, prodej za horka, vyrobené v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, dobrá kvalita, tovární cena
Dotaz

You Might Also Like