Jaká je hydraulická funkce hydraulického lisu?

Jaká je hydraulická funkce hydraulického lisu?


The

Hydraulický lis je první plně automatický a inteligentní servo elektro-hydraulický kompozitní lis v průmyslu lisovacích zařízení. Ve srovnání s tradičními děrovacími lisy a vstřikovacími lisy má mechanickou strukturu, řídicí systém a funkci. Velký průlom. Hydraulický děrovací lis využívá samostatně vyvinutou metodu řízení dvojitého mŕtvého cyklu, která má vysoký stupeň humanity, plnou automatizaci, inteligenci a výkonné funkce. The

The

Hlavní výhody hydraulických lisů jsou následující:

The

1. Rychlé osazení: Tradiční typ hydraulického lisu je charakterizován vysokým tlakem a pomalou rychlostí, takže provozní účinnost není vysoká. Servo elektrohydraulický lis tohoto projektu byl doplněn o nezávislý inovativní design konstrukce servopohonu. Rychlost odezvy je rychlá a tlak se může rychle zvýšit. Rychlost lisování může dosáhnout přes 400 mm / sc a lisovací efekt je lepší než u běžného mechanického děrovacího lisu. Aplikujte na potlačení hardwarových produktů nebo nekovových výrobků, jako je typická výroba extrudovaných hliníkových výrobků, pouzdra, sledovacího pásma, rámů a dílů skleněných dílů, fotorámeček, příborů, značek, zámků, automobilových dílů a součástí hardwaru.

2. Funkce protahování: do výrobního procesu se dělá mnoho kovových deformací, které se nazývají protahování, produkty protahování používané v životě jsou velmi široké, produkty protahování jsou obecně doplněny hydraulickým lisem, zatímco tradiční mechanický děrovací stroj tuto funkci nemá; tato projektová technologie servoelektrárna Hydraulický lis může provádět dokonalé protahování na různých materiálech pro vytváření výrobků, jako jsou nádobí, kuchyňské náčiní, elektrické spotřebiče, kovové kryty, podlahové krytiny a osvětlovací části apod. a přidání nejnovější technologie dotykové obrazovky může přímo Použití nemechanické kontaktní technologie pro nastavení parametrů, snadné použití, vysoký stupeň lidskosti.

The

Hydraulická technologie je jednou z nejrychleji rostoucích technologií v mechanickém zařízení. Posuvník lisu je poháněn hydraulickým válcem a používá se pro děrování a stříhání hydraulických obrobků. Dokáže realizovat pracovní cyklus rychlého poklesu klouzání, děrování a stříhání, rychlého stoupání a zastavení. V uplynulých letech zlepšují lisovací hydraulické lisy rychlost rychlosti úderů, aktivní protipožární technologie s cílem zlepšit přesnost práce, zlepšené pracovní vlastnosti a sníženou technologii snížení šumu šumu, úspornou hybridní přenosovou technologii, která snižuje výkon instalace , a technologii synchronizace vícenásobných tlaků. Pokroky byly dosaženy při umístění posuvníků a při přenosu řídících technologií CNC. Nevýhody hydraulických lisů a mechanických lisů v minulosti téměř zmizely. Tradiční zařízení pro lisování razítka se stále více nedokáže přizpůsobit velkokapacitním velkokapacitním automatizovaným výrobním potřebám moderního automobilového průmyslu z hlediska technického výkonu, zajištění kvality a spolehlivosti procesu a hospodárného provozu.