Servo CNC věžička

Hlavní charakteristiky plného elektrického servomotoru s CNC věžičkou

(1) Hlavní převodový mechanismus využívá servomotor s vysokým točivým momentem, který se přímo spojuje s mechanismem ojnice pomocí klikové spojky. Automaticky vybírá tahy pro různé tloušťky materiálů, které se přizpůsobí různým způsobům lisování a mohou být velmi vhodné pro speciální zpracování. Jako žaluzie, otvory pro klepání apod., S automatickou ochranou proti přetížení, se udržuje stálý tlak na děrování po celou dobu výletu tak, aby kvalita lisování byla velmi vysoká. U napájecího a horního a spodního materiálu jsou hlavní pohonné servomotory odstaveny, což může ušetřit zhruba 40% energie. Servomotor přichází s nuceným vodním chlazením, stabilním a spolehlivým výkonem, vhodným pro dlouhodobé pracovní potřeby, bezúdržbové, bez hluku a dlouhodobé nepřetržité práce.

(II) Řídicí systém je CNC systém FANUC OI-PD s různým řídícím softwarem potřebným pro CNC děrovací lisy, který je snadno ovladatelný.

(C) Rotační stanice využívá šnekové a šnekové konstrukce s nastavitelnou vůlí a vysokou přesností polohování.

(D), věžička

1. Materiál věžičky: 45 # uhlíková ocel je uhasena a temperována, otočný stůl přijímá speciální přípravky pro párové zpracování, které zajišťují koaxiálnost horní a dolní polohy forem a výrazně prodlužuje životnost formy.

2.Turretová struktura: Přijetí konstrukce japonského mozaikového kola, tenké věžičky a tvarovky s dlouhým nastavením Amada může snížit samohybnost kolečka formy při zachování dlouhé vodící struktury s přesným polohováním.

(5) Mezinárodně kompatibilní pneumatické součásti zajišťují spolehlivost celého výkonu stroje.

(6) Přijetí dovážených velkých kuličkových šroubů s kuličkami a širokých lineárních vodicích sedel zajišťujících přesnost obrábění.

(7) Použití univerzálního mísícího stolu s kuličkovými a kartáčovými deskami nejenže snižuje hluk a vibrace obráběcího stroje, ale také chrání povrch desky. Může účinně zabránit poškrábání povrchu desky.

(8) Trup v uzavřeném ocelovém plechu s uzavřeným ocelovým plechem byl používán a temperován v krbu, aby se důkladněji odstranil stres.

(9) Použití plovoucího pneumatického uchopovače má velkou přídržnou sílu a hladké podávání; integrovaný vozík typu "rybin" má dobrou tuhost a pohodlný pohyb svorek.

(10) Systém má funkci automatické ochrany svorky, která nemůže stlačit ochrannou oblast pouze pro posunutí pohybu, aby byla zajištěna kontinuita chodu programu.

(11) Integrální struktura nosníku, integrovaná konstrukce vozíku a příčný nosník zvyšují tuhost a přesné polohování a jsou stabilnější za podmínek vysokorychlostního napájení a eliminují dynamickou deformaci osy X a osy Y tabulky.

(12) Je možné provádět simulaci zobrazení obráběcích trajektorií a tras. Pokud jsou na velké desce řezané více dílů, může být deska uložena co nejvíce a vylepšení využití materiálů.

(13) Zobrazí zobrazení otočné stanice, zobrazení časového razidla, zobrazení množství zpracování a životnost (stisknutí).

(14) Automatická volba a zpracování lisu: Systém může automaticky zvolit nejvhodnější zápustku pro zpracování