jak používat stroj AMD-357 cnc punch

1. Lisy musí být provozovány nezávisle teprve po učení, zvládnutí struktury a výkonu cnc děrovacího stroje , seznámení se s provozními pravidly a získání provozní licence.

2. Správně používejte bezpečnostní a ovládací zařízení na lisu s lisovacím lisem a nerozměrujte je libovolně.

3. Zkontrolujte, zda jsou všechny součásti lisovacího stroje, jako je převodovka, připojení a mazání, a ochranná pojistka jsou normální.

4. Stroj by měl před prací pracovat 2-3 minuty prázdný, zkontrolovat pružnost nožní brzdy a dalších ovládacích zařízení a potvrdit, že může být používán po normálním provozu bez jakýchkoliv onemocnění.

5. Formy by měly být pevně uchyceny, horní a dolní formy by měly být vyrovnány, měla by být zajištěna správná poloha a zkušební proplachování obráběcího stroje by mělo být prováděno ručně, aby se zajistilo, že formy pracují za dobrých podmínek.

6. Před jízdou dbejte na mazání. Odstraňte všechny plovoucí předměty z postele.

7. Když se lis pohybuje nebo běží, obsluha by měla stát správně, udržet určitou vzdálenost mezi rukou a hlavou stroje a věnovat pozornost pohybu punčoch po celou dobu. Žádné chatování s ostatními není povoleno.

8. Speciální nástroje by měly být použity k vytváření drobných kusů práce pro děrování nebo výrobu, a žádná ruka by neměla být použita k přímému podávání nebo přejímání dílů.

9. Při vytváření dlouhých částí těla pro děrování nebo vytváření drobných součástí je třeba nastavit bezpečnostní konzoly nebo jiná bezpečnostní opatření, aby se zabránilo výrubu.

10. Při jednom zdvihu nesmí být ruce a chodidla umístěny na ruční nebo nožní brzdu a musí být jednou (klesající), aby se zabránilo nehodám.

11. Když dva nebo více osob pracuje společně, osoba zodpovědná za zvedání (běhoun) brzdy musí věnovat pozornost působení podavače.

12. Zastavte se na konci práce, odpojte napájení, utřete stroj a upravte prostředí.