Gilotina CNC šicí linka

Gilotina CNC šicí linka
Podrobnosti o produktu

Nový design cnc Řezání výrobní linky

Celá výrobní linka: CNC děrovací lis, střihací stroj, ohýbačka. Zařízení výrobní linky může děrovat a ohýbat ocelové desky, desky z nerezové oceli, hliníkovou desku a železnou desku a řezat je.


* Stroj přijímá plnou strukturu svařování oceli, eliminuje vibrace, má velmi dobrou tuhost a stabilitu. (střihací stroj na gilotiny)

* Přijme pokročilé hydraulické integrované potrubí, kompaktní konstrukci, snižuje připojení potrubí, zlepšuje spolehlivost systému a snadnou údržbu. (střihací stroj na gilotiny)

* Sériový olejový válec stroj ve střihu, úhel stříhání se nebude pohybovat. (střihací stroj na gilotiny)

* Vraťte hladce a rychle akumulátor. (střihací stroj na gilotiny)

* Nastavitelná korekce ručního kolečka, přesná, rychlá a pohodlná, nastavitelný úhel střihu, redukuje zkreslení plechu.

* Elektrické stoupání, monitor, pohodlná a přesná poloha. (střihací stroj na gilotiny)

* Torre-válcování bsll, redukovat materiál list, a může snížit tření škrábance. (střihací stroj na gilotiny)

* Evropské a americké běžné hydraulické nůžky. (střihací stroj na gilotiny)

* Ocelově svařovaná konstrukce, tepelné zpracování k odstranění vnitřního napětí, s dobrou tuhostí a stabilitou. (střihací stroj na gilotiny)

阿玛达剪板 - 副本.JPG


Pokud hledáte nové Guillotine Cnc střihací výrobní linky na prodej, tovární cena, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zahraniční Guillotine Cnc střihání výrobní linky od profesionální výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat , jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a dobré kvality, a PUHUA Guillotine Cnc střihání výrobní linky. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: Guillotin Cnc Shearing výrobní linky, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, na míru, přímý prodejce, kvalitní, tovární cena
Dotaz

You Might Also Like