2017 Dobrý start: Kanada zákazníků objednává 4 sady CNC děrovací stroj

8. února podepsala společnost Qingdao Amada s kanadským zákazníkem dva servo CNC revolverové děrovačky, dvě hydraulické CNC revolverové děrovací stroje, dosáhnout 2017 dobrý start:

Podpínání zakázky díky neustávající investici v oblasti výzkumu a vývoje společnosti Qingdao Amada a velkému počtu přípravných prací různých oddělení Qingdao Amada dělají kombinaci děrování a servomotoru k dosažení vyšší rychlosti, vysoké přesnosti, nízké hlučnosti, nízké spotřeby energie výhody v oblasti spotřeby, přivítané zákazníky!
V průběhu sledování objednávky bylo obchodní oddělení vždy v úzkém kontaktu se zákazníky, požadavky zákazníků včas oznámily ministerstvu technologie, po opakované komunikaci získal náš podnikový program uznání zákazníků. Zákazníci dorazili do naší společnosti dnes, aby vedli terénní návštěvy a doprovázeli vedoucí postavení společnosti, celý proces sledování testovacího zařízení zařízení, výkonnost společnosti ve všech aspektech CNC punchu jsou mimo očekávání zákazníků, zákazníci podepsali smlouvu se čtyřmi zařízeními!

IMG_2710.jpg

Uvádí se, že zákazník v lokální síti má větší vliv a pobočky ve Spojených státech, po instalaci a použití CNC děrovacího stroje , pobočka bude pokračovat v nákupu dalších specifikací stroje , podpisu smlouvy o budoucnost k uskutečnění další spolupráce položila základ!