Výhody mechanického CNC věžového děrování

Mechanické CNC revolverové punč je přes programování počítačového softwaru ovládání otočného kolečka na řadě forem pro množství otvorů na desce za účelem dosažení šaržových razidel CNC automatizačních zařízení. Hlavní použití průmyslu, včetně strojů, elektrických spotřebičů, hardwaru atd., Zejména plechu, je nejrozšířenější mechanický CNC věžový děrovač.

Vzhled mechanického střižníku je dosažen v automatizované výrobě s jednoduchým střeleckým razníkem, což je jednoduché, časově úsporné a efektivní. Ale technický personál v provozu CNC revolverového lisu musí věnovat pozornost problému: před použitím. Pečlivě si přečtěte pokyny k produktu, různé produkty mají různé způsoby použití, musíme pečlivě pochopit, aby bylo zajištěno, že umístění různých částí extrémní role, aby se problém připravil včas najít problém a vyřešit.

Mechanické CNC revolverové razidlo je zpracování plechových potřeb potřebných strojů, stroj je rozdělen na lůžko, děrování, převodové díly, podávací plošinu, upínací díly, systémy a tak dále. Který se týká těla odlévacího tělesa a tělesa svařování; systém, pak tam jsou IPC, PIC body.

Mechanický CNC věž děrování může být použito k zajištění účinnosti upgrade, vhodnější pro zpracování velkých plechů, samozřejmě se nemůže vyhnout nedostatky není vhodné pro velké tonáže zpracování. Existuje mnoho typů mechanických CNC revolverových děrovačů podle zpracování obrobku a požadavků na výběr, které má mechanický CNC revolverový děrovací lis, cenově dostupné, je to proto, že jde o mechanický CNC revolverový děrovač, aby bylo zajištěno horní a nižší koncentricita, Zlepšit přesnost zpracování, aby bylo zajištěno, že produkt průchodové rychlosti.

Konečně důraz na použití mechanických CNC revolverových lisů by měl věnovat pozornost údržbě CNC děrovače, pravidelné výměně oleje, zkontrolovat obvod a hnací systém je normální, v přísném souladu se správným použitím objednávky CNC stroje věž děrování, libovolně narušit provoz objednávky, aby se zabránilo problémům. Posledním okamžikem zůstávat opatrní a strojním zařízením, které mají zůstat v bezpečné vzdálenosti, věnujte pozornost své vlastní bezpečnosti.