Znalosti AMD Cnc Punch Machine

Za prvé, co je CNC věž děrování? CNC revolverový dělič (NCT) se skládá z počítačového řídícího systému, mechanického nebo hydraulického napájecího systému, servopohonu, knihovny forem, systému výběru forem, periferního programovacího systému a tak dále. CNC

Za prvé, co je CNC věž děrování? CNC revolverový dělič (NCT) se skládá z počítačového řídícího systému, mechanického nebo hydraulického napájecího systému, servopohonu, knihovny forem, systému výběru forem, periferního programovacího systému a tak dále.

Za druhé, co jsou výrobci CNC střelnice? Existuje mnoho v Číně, Qingdao strana, velký východ z Qingdao je stále relativně dobrý, různé oddělení jsou plně vybaveny, CNC pagoda punč lis před továrnou přes přísný kontrolu kvality a kontroly. Zajistěte kvalitu, přesnost a stabilitu CNC děliče. Můžete jít do skutečné továrny a podívat se na ni.

Poslední důraz je kladen na velký východ od Qingdao. Qingdao Dadong Automation Technology Co, Ltd, která integruje výzkum a vývoj, výroba a prodej, se zavázala ke zvýšení účinnosti a účinnosti pro zpracování plechu podniků, poskytování kompletní sady technických řešení pro zákazníky, a dělat Dadong zájmeno kovu zařízení pro zpracování archů v Číně. Společnost disponuje silným technickým výzkumným a vývojovým centrem, díky technologické inovaci vedoucí k rozvoji průmyslu, vyvinula naše společnost plně elektrický dvojitý servo-revolverový lis (ED200), což efektivně zlepšuje efektivitu výroby velkých podniků na zpracování plechů.

Napište do konce článku, dobře napište tolik, dobré výrobky nepotřebují hodně přehnaných slov, aby se vykreslil, nejdůležitější je užitečnost zákazníků, zákazník řekl, zákazník řekl, že dobrý, tento výrobek je dobrý, my stačí jen co nejvíce uvést popis výkonu výrobku, takže jste vybrali. Doba nákupu se nezmění. Pokud skutečně rozumíme vybavení, můžeme zjistit, zda je vhodný pro naše vlastní nástroje pro zpracování.