Automatický recyklační recyklační ekologický pískovací stroj1382237907515774281.jpg

1. Princip recyklace / recyklace zařízení pro automatické pískování


Zařízení využívá stlačený vzduch k tomu, aby výkon, brusný paprsek na povrch obrobku při vysokých rychlostech, prostřednictvím nárazu odstraňování rzi abrazivní plochy na povrchu obrobku, takže povrch k určitému stupni čistoty a drsnosti, vakuové čerpadlo nebo vícestupňový regenerační systém zátěžového vakuového generátoru Písek a prach přes zařízení systému pro separaci písku a prachu budou nadále oddělovat použití odlučovače, prachu a hrdze do prachového bubnu.


2. Použití / automatické recyklace recyklace zařízení pro pískování v prostředí


Může být široce používán v lodích, mosty, projekty ochrany přírody, těžby, ropy, chemie, metalurgie, papíru, přístavní výstavby, výroby letadel a automobilů a dalších oborech. Zpracování pokročilé technologie, environmentální pískování komplexní vysokou účinnost. Oba úplně zvládnout řadu lokomotiv a dalších malých a středně velkých doplňků povrchové rzi, otravy starého filmu, oxidu a dalších látek, ale také dostat povrchové požadavky na drsnost. Chcete-li barvu položit nejlepší podklad pro následné zpracování. Prostředek pro pískování v prostředí je celkovým vnitřním úhlem, vnějším úhlem, rovinou, radiánovým kartáčem a dalšími formami, aby se přizpůsobil různým strukturním formám obrobku.


201233016343.jpg


3. Složení / automatická recyklace recyklace zařízení pro pískování v prostředí


Struktura obrysu

1) odlučovač písku: přes svorku lze rychle naložit s nádržkou na písek.

2) Tlakoměr tlaku vzduchu: ukazuje tlak vzduchu ventilátoru vzduchového ventilátoru.

3) redukční ventil: nastavte velikost pracovního tlaku

4) Kombinovaný ventil: regulační ventil plynu: je to hlavní součást řídicího jádra stroje pro pískování, kvalita systému přímo ovlivňuje, zda může být pískovací stroj spolehlivým způsobem pískování. Kombinace charakteristik kombinovaného ventilu je: pískování stroje pískování je obzvláště stabilní a spolehlivé, protože při kontrole pískování operace, písek a prach nevstoupí do řídicího zařízení uvnitř řídicí komponenty nebudou poškozeny.


Řízení řídicího ventilu Celý regulační ventil zařízení pro regulaci regulace celého regulačního ventilu zařízení regulace celého regulačního ventilu regulace plynů regulace celého zařízení přívodu plynu a uzavření silnice dodávky a uzavření silnice zásobování a uzavření silnice dodávky a cut- okamžitý vypínač plynu a výfukového plynu Spínač pískového stroje je bezpečnější.

5) jeho otevírání a zavírání k ovládání lisování nebo výfuku tlakové nádoby

6) Solenoidový ventil: jeho otvorem a uzavřením pro ovládání působení kombinovaného ventilu

7) Tlumič hluku: odvzdušněte a odstraňte vzduchový šum

8) Kulový ventil: ovládání přívodu plynu tryskacího stroje

9) Kulový kohout: regulační přívod vzduchu

10) filtrační trubice: prachový filtr.

11) Odlučovač oleje a vody: zdroj vzduchu pro filtraci vody.

12) prachová trubka: skladování prachu.

13): součástky pro podporu tryskání.

14) Kulový kohout: pro filtr distribuce vody vodotěsný.

15) Pískový ventil: nastavte proud písku pískovacího stroje. Umístěný na dně nádrže, lze nastavit poměr míchání vzduchu a písku tak, aby byl nejlépe postřikový.