Výpočtové schéma spotřeby oceli Shot Shot běžně používané v tryskacím stroji

V obecném procesu aplikace si lidé budou myslet, že je vhodné použít výstupní hodnoty jmenovitého proudu a proudu bez zátěže pro přesnější výpočet proudu tryskání. Pokud to není správné, bude to velmi velký rozdíl. Hlavním důvodem je to, že proud lze použít pouze k rozlišení, zda jsou kancelářské podmínky tryskacího zařízení uspokojivé. Dopad je stále velmi jemný. Pojďme mluvit o tom, jak zkontrolovat a určit rozdíl mezi jmenovitým proudem a proudem bez zátěže. Musíme pochopit, že maximální kapacita tryskacího tryskacího stroje má přímý vztah k výkonu tryskacího motoru. Může dosáhnout 16 kg / kw.min.


未标题-1


Nechte' s sdílet následující konkrétní vzorec:

Základní průtok ocelového tryskacího zařízení (kg)=výkon tryskacího motoru (kg / kw * min) * výkon samotného tryskacího stroje (kw)

Interpretace jednotky:

1.Kg: kilogram, obvykle jednotka hmotnosti;

2. kw: kilowatt, pohonná jednotka;

3.min: sekund, časová jednotka

Konkrétně rozumí následujícímu rozkladu:

Tryskací tryskací stroj o výkonu 15 kW, když proud dosáhne 30 A, průtok ocelové střely za minutu je: (za předpokladu, že výkon motoru je 16 kg / kW.min)

„15 * 16=240 kg“

Vážení přátelé, mějte na paměti, že výše uvedený rozklad je pouze příkladem sub-algoritmu, který dáme každému. To nemůže být pravda. U konkrétních produktů poskytovaných zákazníky je stále třeba vypočítat zvlášť.