Obecné znalosti příslušenství brokovacích strojů a brokovacích strojů

Obecné znalosti příslušenství tryskacích strojů a brokovacích strojů:


I. Lopatky oběžného kola pro tryskací stroj

Hlavním důvodem ztráty čepele je to, že stupeň kontaktu s projektilem je o něco větší. Ve srovnání s jiným příslušenstvím je lopatka oběžného kola také vážnější. Životnost je asi 500 hodin. Ovlivňuje účinnost a kvalitu vašeho výstřelu.

yelun

2. Příslušenství pro tryskací stroje

Směrová objímka v brokovnici je často používána k úpravě úhlu střely. Pokud je tato část poškozená a opotřebovaná, střílí se materiál stříkající všude. V tomto případě je nutné jej včas vyměnit nebo udržovat.


3. Sběrač prachu příslušenství pro tryskací stroje

Je to důležitý a nepostradatelný sběrač prachu v tryskacím stroji. Věřím, že o tom nemusím říkat víc. Jedná se o odstranění velkého množství prachových nečistot. Bez ohledu na to, který tryskací stroj je v provozu, bude produkovat určité množství prachu a nečistot, stejně jako pytel sběrače prachu, musí být pravidelně vyměňováno, jinak to bude mít vliv na vaši účinnost a tryskací účinek. Životnost bude delší než u ostatních součástí. Odhaduje se, že to bude trvat asi tři roky. Jaká je vaše kvalita? Obecně je lepší zvolit kvalitní filtrační sáček.

chuchenqi

4. Příslušenství tryskacích strojů

Zde říkáte, že pilulkové kolo je hlavní poškozenou součástí, proč to říkáte? Protože hraje mnoho rolí jako médium mezi peletami a lopatkami, způsobí to přirozeně opotřebení a ztrátu. Životnost je asi 1 000 hodin.