Doručovací tryskací tryskací stroj do Ruska

Den před včerejškem byl dokončen zkušební provoz tryskacího stroje s tryskacími háky objednaného ruským zákazníkem a byl naložen k odeslání.

1. Tryskací tryskací stroj typu hák může významně vyčistit účinnost a uspokojivé čištění. Účinnost čištění je vysoká, účinek je dobrý a úspora energie je silná.

2. množství výstřelů je velké, stupnice může být zesílena strukturálními částmi a 8 lopatek lze rozebrat, pouze 5 až 10 minut a současně lze zkontrolovat opotřebení štípacího kola a směrového pouzdra . Účinnost čištění je vysoká, efektivní prostor těla komory je velký, struktura je kompaktní a není přijata forma bez jámy.


2


3. Pokročilý odstředivý tryskací stroj s velkými tryskacími tryskami a vysokou rychlostí házení, rychlostí čištění a čištění. Odvápňovací stroj se používá pro povrchovou úpravu před potažením ocelových konstrukčních částí.

4. Od poloviny padesátých let program házeného brokovacího stroje používá k nakreslení simulovaného projektilu cad.

5. Úklidová místnost je chráněna ocelovou deskou s vysokým obsahem chromu a manganu, která má dlouhou životnost a je krásná vzhledem a snadno vyměnitelná. Žádné jámy, snadné nakládání a vykládání a široký rozsah nastavení přepravy a instalace.