Odlehčovací řešení pro automobilové brzdové destičky

Brzdové destičky jsou v automobilových součástech velmi důležité, protože mají velký vztah k bezpečnosti. Před použitím je třeba brzdové destičky také otryskat pomocí tryskacího tryskacího stroje, aby se odstranila rez, oxidická váha a písek na povrchu brzdových destiček. Jiné nečistoty

Vylepšený plán čištění brzdových destiček pro automobily:

1. Automobilové brzdové destičky mohou být vkládány do tryskacího tryskacího stroje ve velkém množství najednou. Ve srovnání s jinými čisticími řešeními šetří čas, námahu, práci a je rychlý a pohodlný.

2. Automatická továrna může přizpůsobit model tryskacího stroje podle jeho vlastního pracovního zatížení. Konfigurace a velikost modelu se liší a cena se bude lišit v závislosti na tom, jaký styl potřebujete.

3. Vložte brzdové destičky do automatického podavače v dávkách, stiskněte tlačítko pro podávání a brzdové destičky přímo vstoupí do čisticí místnosti.

4. Dráha v tryskací místnosti se otáčí automaticky, takže se brzdové destičky také překlopí, takže brokovací zařízení na stroji rovnoměrně zasáhne ocelové broky na brzdových destičkách a zřídka budou místa, která nebyla očištěno.

5. Stroj je vybaven zařízením na odstraňování prachu a je vybaven sběračem prachu typu sáčku. Proto bude prach vzniklý při tryskání přímo nasáván do látkového sáčku, takže není třeba se obávat znečištění prachem na pracovišti.


q32