Filtr prachového filtru Jak efektivní odstraňování prachu?


x1_1.1377139735_600_450_110010.jpg

Za prvé, pod zařízením na filtraci prachu je určitý druh zařízení na odstraňování prachu?


Zařízení filtru prachu pro odlišení slov do mnoha modelů, filtrační kazeta musí být provedena do velkého počtu modelů, náklady na náklady zákazníků zákazníků podle velikosti vzduchu k návrhu.

Je-li povaha filtračního prvku z filtru prachového filtru důležitým faktorem při určování, který typ prachového filtru je vhodný pro úpravu prachu. Za normálních okolností je filtrační patrona z polyesterového vlákna více, vysoká teplota není příliš vysoká. Obecná teplota teploty pod 100 ° C. Samozřejmě, že jsou speciální materiály s vysokou teplotou, ale náklady jsou příliš vysoké, než aby to bylo nevhodné. Samozřejmě, pokud máte zvláštní požadavek jsme Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd se může setkat.

Ale jedinou nevýhodou je, že pokud potřebujete speciální materiál filtrační patrony, pravděpodobně bude potřebovat příslušenství. Ve výrobním plánu může potřebovat více než běžné zařízení na sběr prachu v době výstavby déle.


1342151652615.jpg


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd Jaké jsou výhody zařízení na filtraci prachu sběrače?


1, v souladu s podmínkami požadavků na životní prostředí, kombinace modulů 2 m3 / h nad objemem vzduchu.

2, automatické ovládání dotykové obrazovky PLC, snadné sledování provozního stavu.

3, externí ventilátor obsazený skříní, může dojít k výraznému zvýšení objemu vzduchu.

4, filtr automatické online čištění, není nutné zastavit hostitelské jiné operace, když sytost povrchu filtru a odpor vůči určité přípustné hodnotě, když se vstřikovací ventil automaticky otevře, av hostitelském pracovním procesu postupně na samotné filtrační jednotce zpět foukání čisté.

5, vnitřní použití vysoce účinného filtru jako filtračního prvku, odolnost proti vlhkosti, vysoká pevnost, výrazně zvýšila manipulační kapacitu.

6, dobré utěsnění, kompaktní konstrukce, volný sekundární prach, úsporná plocha.

7, dlouhá životnost, bez časté výměny součástí filtru, až 5 let bez údržby, takže kolektor prachu je vždy v dobrém funkčním stavu.

8, stlačený vzduch automaticky vyfouknutý, efektivní regenerace filtračního materiálu, nedostatek pastovitého jevu, nízká ztráta tlaku, snížení spotřeby ventilátoru a úspora energie.

9, submikronový filtr, žádný komín nelze přímo vypustit.

10, dovoz vstřikovacího ventilu, jeho životnost více než 1 milión krát, spotřeba stlačeného vzduchu šetřící energii, ve srovnání s tradičním sběračem prachu může být vstřikovací tlak snížen o více než 30%.

11, použití 1um nastavitelného filtru může účinně zabránit vdechnutí vody a oleje obsahující částice nečistot (volitelně).

ec95fda4e82298f68b3b363da43f8c89_310_0_max.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd filtr odstranění prachu účinek jak?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd Filtr prachu sběrač jednotky je současná účinnost odstraňování prachu zařízení pro odstranění prachu, filtr, vstřikovací ventil, řídící systém používá světově proslulé dovážené výrobky. Filtrační prvek používající polyesterovou peritoneální spalovací metodu a stane se superfilmem, účinnost filtrace submikronových částic až 99,99%, prach vyfukovaný stlačeným vzduchem k obnově filtru, řídící systém pomocí rozhraní člověk-stroj, může dosáhnout automatického řízení.


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd Filtr prachu sběrač je, jak je princip návrhu?


Qingdao Puhua těžkých strojů Co., Ltd. Ekologický filtr prachu sběrač unikátního designu, od umyvadlové krabice po vertikální struktuře, k jednoduchému útvaru údržby se snaží zjednodušit jeho údržbu, takže výměna filtru bezpečnější, rychlejší a jednodušší. Protože prachová jednotka má dlouhou životnost a vynikající kapacitu sběru a čištění prachu, aby se zajistila dlouhá doba provozu, avšak při nutnosti výměny filtru je možné demontovat rychlé, snadné nebo rovnoměrné nástroje.


Při normálním provozu, jako jsou: gravitace, inerciální síla, kolize, elektrostatická adsorpce, screening a tak dále. Prachový vzduch z horní části vstupu do filtru prachového filtru, větší částice prachu v důsledku průřezu se zvyšuje, rychlost větru a zlepšuje přímé osídlení, menší částice prachu filtrem. Prach je zachycen mimo filtrační patronu, vyčistěte vzduch přes střed kazety do komory čistého vzduchu a pak do výtlačného otvoru ventilátoru. Vzhledem k tomu, že filtr pokračuje, vznikají prach a prach na povrchu náplně a při pokračujícím vzestupu filtru bude manipulace s pevným stavem manipulovat solenoidovým ventilem, aby se otevře vzduchový membránový ventil, a vysoký tlakový vzduch bude proudit přímo do Vybrať filtrační centrum, prach shromážděný na povrchu filtru čistí čistý, takže regenerace filtrační patrony. Prach je s hlavním proudem vzduchu a působením gravitace do koše na prach. Cyklus, nepřetržitá filtrace, takže zařízení je nepřetržitě zaručeno.