Plně automatická recyklační pískovna zaslaná do Jižní Afriky

Včera byla plně automatická pískovací místnost poslána do Jižní Afriky. Plně automatická recyklační pískovací místnost je vhodná pro odstraňování vodního kamene, rezivění a zesílení velkých odlitků, kovaných ocelových konstrukcí, stavebních strojů, průmyslových kotlů, chemických strojů, stavby lodí a dalších povrchů pro zlepšení přilnavosti nátěrů.

未标题-1

Plně automatická pneumatická dopravní pískovací místnost využívá pokročilou technologii tryskání podlahou. Protože plástová struktura tryskacího dna je rozložena na povrchu tryskací místnosti a pracovní režim sání pod vstupním větrem způsobuje, že v celé tryskací místnosti je vytvořen jednotný proud vzduchu shora dolů A, a prach generovaný tryskáním je účinně potlačen pod výškou 0,5 m na zemský povrch, takže tryskací místnost má vysokou viditelnost a dopad pracovníků na obrobek je intuitivně viditelný, takže to také zlepšuje práci efektivita pracovníků.

2

Výhody automatické recyklační pískovací místnosti Pricewater:

Tato řada automatických mechanických dopravních a recyklačních pískovacích místností je vhodná pro odstraňování vodního kamene, rezivění a zesílení velkých odlitků a výkovků, svařovaných ocelových konstrukcí, strojírenských strojů, průmyslových kotlů, chemických strojů, stavby lodí a dalších povrchů pro zlepšení přilnavosti nátěrů .

Mechanická recyklační tryskací místnost Puhua má jednoduchou a spolehlivou strukturu, silné přetížení a není snadné ji blokovat. Mechanická recyklační tryskací místnost má výhody pohodlné instalace, nízké ceny a pohodlné údržby. Používají se uživatelé povrchových úprav.