Íránští zákazníci objednali tři zařízení od Qingdao Puhua

Mezi hlavní produkty Qingdao Puhua Heavy Industry patří tryskací stroj, pískoviště, CNC revolverový děrovací stroj, CNC děrovací stroj pro hrubé desky, CNC lisovací brzda, střihací stroj a tak dále. Společnost zahájila mezinárodní obchod od roku 2009, již exportovala více než 60 zemí.

SE3510.jpg

Nedávno, íránský zákazníci navštívili naši společnost , mají zájem o CNC revolverový děrovací stroj, náš inženýr podrobně představil naši společnost a strojní zařízení , také sdělil některé otázky se zákazníky.

FCD39DEA530DBDCC7462A8C65C914E41.jpg

Náš inženýr navádí zákazníky k návštěvě naší dílny, jsou spokojeni s prostředím našeho webu a zpracováním detailů. Jsou šokováni, když nám náš inženýr řekl, že vyrábíme speciální CNC děrovací stroj až do tloušťky 25 mm.

New design of AMD-357.jpg

Zákazníci měli velký zájem, když nám náš inženýr řekl, že zlepšujeme naši technologii a vzhled pro náš CNC děrovací stroj, líbí se nám náš nový design, když jim předvedeme novou výbavu.

IMG_0409_副本.jpg

Poté, co jsme navštívili firmu dva týdny, objednával s námi tři hydraulické CNC střižné stroje. Výše této smlouvy je asi 220 000 dolarů.


Teď vyrábíme toto vybavení pro zákazníky. Poté doručíme zařízení iránskému zákazníkovi a pošleme technikovi instalaci a ladění stroje.