Hlavní vlastnosti velkých tryskacích strojů

1. Rozložení tryskacího zařízení je simulováno počítačovou trojrozměrnou dynamickou simulací a uspořádaný úhel a poloha jsou určeny návrhem počítače, aby se zajistilo úplné a důkladné vyčištění obrobku a slepá oblast a úhel mrtvého úhlu sníženo na minimum.

2. Tělo čisticí komory je svařováno ocelovou deskou a profilovanou ocelovou konstrukcí. Tělo komory je opatřeno 10 mm silnou otěruvzdornou speciální železnou ochrannou deskou pro ochranu a je lisováno s ochrannou maticí pro snadnou demontáž a výměnu. Ochranné desky jsou chráněny klínovými klouby.

3. Všechny válečkové hřídele podávacích a vyprazdňovacích válečků jsou svařovány vysoce kvalitními bezešvými ocelovými trubkami z uhlíkové oceli a kalenými a temperovanými hlavami hřídelů. Tvar a instalační rozměry jsou po svařování zpracovány jako celek, aby byla zajištěna souosost.

4. Cirkulární systém projektilů používá pokročilý systém přetečení a kompenzace, který zajistí, že zařízení bude mít během provozu vždy odpovídající množství projektilů a že nedojde k žádné přechodné ztrátě projektilů, která ovlivní účinek čištění.

5. Toto zařízení používá dvoustupňové odstraňování prachu. Prach je nejprve podroben hrubému odstranění prachu stárnoucím boxem, větší částice jsou usazeny a poté je pro jemnou filtraci použit sběrný prachový typ sběrače. Účinek zachycování prachu je dobrý a účinnost odstraňování prachu pro mikronový prach může dosáhnout 99,5%.

6. Tento stroj je řízen programovatelným logickým automatem Siemens (PLC), měnič kmitočtu jsou také výrobky Siemens a další elektrické komponenty jsou všechny výrobky Chint. Celý systém je vybaven automatickým / ručním spínačem a je vybaven bezpečnostními ochrannými funkcemi, jako je elektrické blokování, samosvornost a poruchový alarm pro zajištění bezpečného provozu zařízení.

主图模板