Body údržby tryskacího stroje Road Shot

Hlavní body údržby tryskacích strojů:

1. Zkontrolujte všechny přenosy dvakrát týdně.

2. Všechna místa mazání tryskacího stroje se musí pravidelně plnit motorovým olejem, mazacím olejem nebo tukem podle jejich požadavků.

3. Zkontrolujte kryt tryskacího stroje, kotouč, oběžné kolo, směrové pouzdro a rozdělené kolo dvakrát při každé směně a pokud je poškozený, okamžitě jej vyměňte.

4. Těsnění (spotřební materiál) musí být denně kontrolována a v případě poškození vyměněna.

5. Vyměňte ložisko na hlavním ložisku kuličky blasteru za nové vysokorychlostní mazivo.

6. Obsluha by měla čisticí účinek kdykoli zkontrolovat. Pokud dojde k nějaké abnormalitě, obsluha by měla okamžitě zastavit stroj a provést celkovou kontrolu zařízení.

未标题-1

V současné době je technologie tryskacích strojů na vozovky široce používána v oblasti výstavby hydroizolačních vrstev mostovky, ocelových skříňových nosníků a antikorozních konstrukcí a údržby betonových a asfaltových vozovek.

Nesprávná technologie a metody zpracování základního povrchu bude mít vážný vliv na spojovací účinek základního povrchu s materiálem vrchního potahu, potahovým materiálem a vodotěsným materiálem, což vážně omezí výkon materiálu samotného, ​​čímž způsobí vážné poškození technické kvality. Tryskání vozovek hraje významnou roli při detekci konkrétních defektů předem a při jejich prevenci dříve, než k nim dojde.