Moje společnost Ocelová trubka Vnější výstřižník stroje Popis zařízení

Ocelová trubka Popis vnějšího otryskávacího stroje


741235971330309_副本.jpg

Ocelová trubka Vnější stěna střílečka

Zařízení využívající elektromagnetickou regulaci rychlosti, vysokorychlostní napájení a odesílání, aby bylo zajištěno, že výstřih obrobku byl zcela vylepšen.Zařízení bylo použito pro plynulou konstrukci, instalaci a údržbu.


Použití odstředivého tryskacího stroje s velkým tryskacím strojem (Swiss + GF + · DISA Blasting Technology) výrazně zlepšuje efektivitu čištění a získáte uspokojivou kvalitu čištění.


S přijímajícím zásobníkem pilulky a šnekovým dopravníkem pro sběr obrobku rozptýlenými výstřely.


Doba výbuchu s kumulativní funkcí časování pro vedení náhradních čepelí a jiných opotřebovaných dílů.


Simulované mapy projektilů (včetně počtu modelů tryskacích strojů, určení počtu a umístění prostorového uspořádání apod.) A úplné výkresy tryskacího stroje jsou zcela CAD-based. Výběr a uspořádání tryskacích strojů je rozumnější. Zlepšit využití projektilů a produktivitu práce, zajistit čistící účinek, snížit opotřebení tělesné stráže.


ZGMn13 čisté vnitřní použití pro ochranu, použití speciálních matic pevná matice, výměna jednoduché a pohodlné, dlouhá životnost, tryskání zařízení je v současné době nejlepším místem pro ochranu těla místnosti.


Oddělovač s využitím americké firmy BE-technologie záclonového odlučovače, dobrá separace.


Kontrolní systém projektilů, který využívá vlastní výzkum a vývoj plynově řízeného řízení ventilů, jednoduchý a spolehlivý.

711704436089706.jpg

Ocelové trubky stříkané tryskací stroj složení a struktura:


Tryskací stroj s vnější stěnou je nový typ tryskacího zařízení. Skládá se z přední přílohy, čisticí místnosti, sestavy tryskacích zařízení, zadní připevňovací místnosti, čisticího systému recyklace kuličkového materiálu, válečkového dopravníku, plošinového žebříku, systému odstraňování prachu a elektrického ovládání. Část kompozice (viz hlavní plán). Součásti svařovací desky stroje byly natřeny, aby se zlepšily vlastnosti proti korozi a adheze laků.