Principy a výhody tryskacího stroje Road Shot

Principy a výhody tryskacího stroje

1. Stroj na otryskávání vozovky hodí ocelovou střelu přes tryskač a hodí ji na betonový povrch pod určitým úhlem, takže povrch ocelového broku a povrch betonu jsou zdrsněny, aby byl povrch betonu drsný a odstraňte zbytkový cement. Plovoucí úlomky a jiné úlomky.

2. Silniční tryskací stroj je vybaven sběračem prachu a po otryskání nebude na zemi žádný prach. Kromě toho podtlak generovaný sběračem prachu obnoví ocelovou střelu a vyčištěné nečistoty a prach. Pelety se automaticky recyklují a nečistoty a prach padají do prachové nádoby.

未标题-1

3. Tryskaná epoxidová podlaha a epoxidový základní nátěr jsou dokonale integrované, se silnou přilnavostí, odolností proti otěru a vysokou tvrdostí.

4. Epoxidový tryskací stroj na tryskání podlahou je v současné době relativně vyspělým zařízením pro tryskání tryskáním a také technologie tryskání je jednoduchá konstrukce epoxidové podlahy, malá investice do zařízení, efektivní a ekologická metoda ošetření.

5. Používá se pro tryskání velkoplošných betonů, terrazzo, tvrzených a otěruvzdorných zemin, mramoru a dalších substrátů.

1