Tryskací stroj řady Q37 s tryskacími tryskami odeslaný do Chongqingu

Dnes je také chladný den, ale nemůže nám to zabránit v přepravě k zákazníkům. Náš zakázkový tryskací stroj v Chongqingu byl dokončen a odladěn před několika dny a bude dodán ještě dnes.

主图模板

Tryskací stroj řady Q37 s tryskacími tryskami je určen k čištění a zpevňování povrchů malých odlitků, kování dílů v průmyslu slévárenství, stavebnictví, chemie, motorů, obráběcích strojů atd. Je speciální pro čištění povrchů a zesílení tryskáním různých typů, drobnou výrobu odlitky, kovací části a ocelové konstrukční díly pro čištění malého viskózního písku, pískového jádra a oxidové kůže. Je také vhodný pro čištění a zpevňování povrchů částí tepelného zpracování, zejména pro čištění jemnosti, tenkých nástěnných částí, které nejsou vhodné pro nárazy.

未标题-1

Qingdao Puhua Heavy Industry Group je profesionální výrobce mechanických zařízení se silnou výrobní silou a perfektním poprodejním servisním systémem. Společnost vyrábí nejen tryskací strojní zařízení, ale i CNC vysekávací strojní zařízení, což je dobrá volba pro nákup strojů a zařízení.