Saúdskoarabské zákazníci objednali čtyři zařízení od Qingdao Puhua

Dva zákazníci ze Saúdské Arábienavštívil naší továrně minulý měsíc, se zajímají naše šance trhací stroj, pískové tryskání místnost, malování místnosti a sušárna.


Naši inženýři a prodej osobas představil společnost, mají velký zájem, když zákazníci vědí, že jsme vyváželi již více než 60 zemích.


Po tom náš technik podrobně představil náš design, který dle požadavku zákazníka"práce, také odpovědět na některé otázky, které zákazníci zájem. Zákazníci jsou velmi spokojeni s naším inženýr technologie a designu.

Náš technik vedou zákazníky k návštěvě naší dílny, jsou spokojeni s naší stránky prostředí a detaily zpracování. Jsou šokováni, když náš inženýr řekl jim, že jsme schopni vyrobit speciální CNC vysekávací stroj pro až 25 mm tloušťka plechu. Oni jsou také zájem že v CNC vysekávací stroj a prozradil nám bude v kontaktu s jiný projekt.

Po projednání technologie a ceny, zákazníci rozhodnutí a objednal čtyři zařízení od naší společnosti, zastřelil trhací stroj, pískové tryskání místnost, suchý typ malírnou a sušárna. Této smlouvy činí více než 300 000 dolarů. Zákazníci mi řekl, navštívil další čtyři firmy, ale vybrat nás, jsme velmi hrdí Odlište se od konkurence.

 

Nyní vyrábíme tyto zařízení pro zákazníky.

Sand blasting room 01.jpg

Sand blasting room 02.jpg

SE3510.jpg

New design of AMD-357.jpg

mmexport1463040892769.jpg