Shot Blasting Machine Jaký je rozsah použití?

Aplikace stříkacích trysek


2013112155142.jpg

Válečkový pásový tryskací stroj

Čištění povrchu


Zařízení pro výbušninu, které se poprvé používalo ve slévárenské lité ocelové vrstvě, na povrchu lepidla na lepivém písku a na odstraňování oxidů pokožky.


Téměř všechny odlitky z oceli, šedé odlitky, tvárná ocel, kusy z tvárné litiny atd. Musí být stříkány. To je nejen pro odstranění oxidové váhy a lepkavý povrch lití písku, ale také odlévání kontroly kvality nepostradatelných přípravných kroků, jako je velká obal plynové turbíny v nedestruktivní zkoušky před přísným stříkání tryskání, aby se zajistilo, že výsledky testu spolehlivost. Při výrobě obecných odlitků je stříhání pece nepostradatelným technologickým opatřením pro nalezení defektů odlévacího povrchu, jako jsou podkožní póry, otvory strusky a lepivý písek, separace za studena, loupání a podobně. Odlitky z neželezných kovů, jako je například hliník, čištění povrchu z mědi, kromě odstranění oxidové škáry, zjistily, že povrchové vady odlitků, důležitějším účelem je použití brousení pro vyčištění otřepů a dekorativního povrchu dekorativní kvalita povrchu, získáte komplexní efekt. Při výrobě hutní oceli je broušení nebo moření stříkaným procesem, který kombinuje mechanické nebo chemické odstranění fosforu, aby byla zajištěna vysoká produktivita při hromadné výrobě oceli. Při výrobě jiných desek a pásů z legované oceli, jako jsou plechy z křemíkové oceli a plechy z nerezavějící oceli, musí být po válcování za studena provedeno otryskání nebo moření, aby se zajistila drsnost povrchu a přesnost tloušťky válcované oceli za studena.


741235971330309_副本.jpg

Zpevnění obrobku


Podle moderní teorie kovové síly je zvýšení hustoty dislokace uvnitř kovu hlavním směrem ke zlepšení pevnosti kovu. Prokázalo se, že tryskové tryskání zvyšuje strukturu dislokace kovu efektivní metody. To je část kovu nemůže být přes transformaci kalení (jako je martensite kalení), nebo k dosažení transformačního kalení na základě dalšího zpevnění obrobku, tím důležitější. Letecký a kosmický průmysl, automobily, traktory a další součásti vyžadují nízkou hmotnost, ale požadavky na spolehlivost jsou stále vyšší a vyšší, trhací stroj je důležitým procesním opatřením při použití pekařského procesu s cílem zlepšit pevnost a únavovou pevnost součástí.