Řešení pro špatný účinek odstraňovače prachu tryskacího stroje

Jak vyřešit špatný účinek odstranění prachu tryskacího stroje, který trápí mnoho lidí. Dnes se podíváme na to, jak vyřešit špatný účinek odstraňování prachu tryskacího stroje. Tryskací stroj může odstranit váhu, rez a otřepy na povrchu kované části, což může zlepšit kvalitu povrchu kovaného dílu. Speciální systém odstraňování prachu je obvykle instalován uvnitř tryskacího stroje k čištění prachu vznikajícího během tryskání. Systém odstraňování prachu uvnitř tryskacího stroje dokáže dobře absorbovat prach a vyřešit problém znečištění tryskacího stroje. Je-li efekt odstraňování prachu tryskacího stroje špatný, musí uživatel nejprve zkontrolovat připojení ventilátoru tryskacího stroje.

Správné připojení ventilátoru tryskacího stroje bude mít přímý vliv na efekt odstraňování prachu tryskacího stroje. Pokud je ventilátor připojen nesprávně, způsobí to převrácení ventilátoru.

1. Při kontrole tryskacího stroje věnujte pozornost nastavení prachového sáčku tryskacího stroje.

2. Při seřizování prachového sáčku se vyhněte problému, že prachový sáček je poškozen, protože vazba není pevná.

3. Během provozu by měl uživatel také zkontrolovat, zda je prachové těsnění neporušené. Pokud těsnění není dobré, může dojít k úniku prachu.

1