Linka na zpracování oceli

linka na zpracování oceli

Včera byly dodány všechny linky na zpracování oceli zakoupené zákazníky v Singapuru. Protože linka na zpracování oceli je velmi velká, byla rozdělena do šesti aut, která byla včera poslána do Singapuru.

JOJLLYNBBKRWWG7NA7PY%0U


linka na zpracování ocelových plechů   Speciálně konstruované pro tryskání ocelových plechů, profilových ocelí, nosníků nebo konstrukcí. Tryskací stroj na ocelové plechy, ocelové profily, nosníky, tyče je navržen a vyroben přijetím výhod podobných produktů z tuzemska i ze zahraničí.

Zrezivělý čisticí díl (čištění tryskáním) používá vysoce účinný tryskací kolo a odlučovač písku s plným uzávěrem.

Zametací stroj používá speciálně vyrobený vysokopevnostní nylonový válcovací kartáč a vysokotlaký ventilátor. Předehřívací a sušící část může přijmout různé způsoby zahřívání. Část stříkání barvy používá vysokotlakou metodu bezvzduchového stříkání.

Kompletní sada zařízení je řízena PLC a je to rozsáhlé kompletní vybavení mezinárodních pokročilých.

Používá se hlavně pro povrchové úpravy (zejména předehřívání, odstraňování rzi, stříkání a sušení) ocelových plechů a různých konstrukčních částí, jakož i pro čištění a zpevňování kovových konstrukčních částí.

_@_)SP]I74OLO(COTM0$8Z6

Linka na zpracování ocelových plechů je jen jedním z mnoha produktů naší společnosti. V naší společnosti existuje mnoho dalších typů brokovacích strojů a CNC vysekávacích strojů. Pokud chcete vědět více informací, vítejte v Qingdao Puhua Heavy Industry Group.