Výhody tryskacího stroje na stříkání řetězů

Výhody čisticího stroje s tryskacími tryskacími tryskacími tryskami jsou následující:

1) Přijměte pravidelný periodický provoz s vícenásobným háčkem, obrobky se navzájem nerozbíjejí ani zdeformují a mohou být zavěšeny v efektivním prostoru co nejvíce s vysokou účinností výroby.

2) Přijměte jednorázový vstup a jednorázový výstup pomocí rozumné konfigurace čtyř vysoce výkonných brokovacích zařízení, následně promítněte obrobek, který dobře splnil technické požadavky na posílení standardu TES-0220 a dosáhl očekávaného posílení. účinek.

3) Elektrický řídicí systém přijímá importované PLC pro řízení procesu spouštění a zastavení celé sady zařízení. Má vysoký stupeň automatizace a provádí dynamické monitorování a ochranu každého systému celé sady zařízení. Má zvukový a světelný poplachový systém a funkce automatického řešení poruch.

4) Horní, spodní a protilehlá strana čisticí komory jsou vyrobeny z vysoce chromové litiny odolné proti opotřebení s dlouhou životností. Je přijata jedna hlavní a dvě pomocné úklidové místnosti; vrchní šev a pracovní dveře jsou vícevrstvé utěsněné, s rozumnou strukturou a dobrým utěsněním.

5) Systém pro odstraňování prachu přijímá sekundární odstraňování prachu a kombinace cyklónového odstraňování prachu a pulzního filtračního prachu výrazně zlepšuje účinek odstraňování prachu a koncentrace emisí prachu je nižší než odpovídající národní normy.


1