Použití a výhody zavěšení řetězové tryskací stroje

Tryskací tryskací stroj s průchodem přes katétru je zařízení, které používá vysokorychlostní rotační oběžná kola k házení projektilů k obrobku určitou rychlostí, čímž účinně čistí a zpevňuje povrch obrobku. Díky své vysoké účinnosti výroby je vhodný pro hromadnou výrobu. Zvládne řadu různých obrobků, zejména nepravidelných a lehkých obrobků, široce používaných v automobilovém průmyslu, ve zpracovatelském průmyslu atd.

未标题-1

Výhody čisticího stroje s tryskacími tryskacími tryskami jsou následující:

1) Při použití řetězu s řetězovým řetězem, vícenásobného háku a postupným cyklem se obrobky vzájemně nesrážejí a nedeformují a lze je co nejvíce zavěsit v efektivním prostoru a účinnost výroby je vysoká.

2) Při použití jednorázové a jednorázové formy, s rozumnou konfigurací čtyř vysoce výkonných brokovacích blasterů, se obrobky střílejí střídavě, což odpovídá požadavkům standardní technologie zesílení TES-02-2 a dosahuje očekávaných posílení účinku.

3) Elektrický řídicí systém používá importované PLC k řízení spouštění a vypínání celé sady zařízení s vysokým stupněm automatizace. Provádí také dynamické monitorování a ochranu celého systému celé sady zařízení, se zvukovými a světelnými poplašnými systémy a automatickými funkcemi pro řešení poruch.

4) Horní, spodní a protilehlá strana čisticí komory jsou vyrobeny z vysoce odolné litiny odolné proti opotřebení, která má dlouhou životnost. Používá se jedna hlavní a dvě pomocné úklidové místnosti; vrchní švy a pracovní dveře jsou utěsněny více vrstvami, struktura je přiměřená a těsnicí výkon je dobrý.

(5) Systém pro odstraňování prachu používá sekundární odstraňování prachu. Kombinace odprašování cyklónového prachu a odprašování pulzního filtru výrazně zlepšuje účinek odstraňování prachu a koncentrace emisí prachu je nižší než odpovídající národní norma.