Jaká jsou příslušenství, která jsou často nahrazena tryskacími tryskacími stroji

Jaká jsou příslušenství, která jsou často nahrazena tryskacími tryskacími stroji?

Obecný tryskací stroj je druh sebezničujícího zařízení. Ocelová střela je také druh poškození samotného zařízení při zasažení obrobku. Opotřebitelné části tryskového tryskacího stroje obecného typu jsou následující:

1. Vnitřní kryt tryskacího stroje, směrové pouzdro tryskacího stroje, štípací kolo, oběžné kolo, horní kryt, boční kryt, koncový kryt, nálevka pro přívod písku, tlakový kroužek, ucpávka, zdrhovadlo a podobně.

2. Pásový pás tryskacího stroje, pásový pás je také zasažen ocelovou střelou, takže je také opotřebitelnou součástí.

3. ochranné štíty těla těla, upevňovací prvky atd.

4. Příslušenství pro sběratele prachu, prachový sáček, rapovací mechanismus atd.

Hlavními produkty společnosti Qingdao Puhua Heavy Industry Machinery Co., Ltd. jsou univerzální tryskací stroje: hákový typ, pásový typ, typ průchodu, typ trolejového vedení, otočný stůl, typ drátu, typ vozovky, typ vnitřní stěny ocelové trubky, výstřel Údržba částí tryskacích strojů atd. Návrh výrobku přijímá CAD-počítačem podporovaný design, který poskytuje nákladově efektivní produkty pro lití, metalurgii, automobilový průmysl, stavbu lodí, stavební, těžební stroje a strojní zařízení v Číně a může navrhovat a vyrábět různé non- standardní speciální licí stroje podle potřeb uživatele.

Chcete-li získat další informace o tryskacích strojích, zavolejte nám nebo přijeďte do továrny v Puhua, abyste si prohlédli a vyjednali!