Jaké jsou výhody bubnového tryskacího stroje

Tryskové tryskové tryskací stroje výhody:

1.jpg

Tryskací tryskací stroj se používá hlavně pro vysokorychlostní rotační oběžné kolo, které vrhá projektil na obrobek v bubnu, který se neustále otáčí, aby bylo dosaženo účelu čištění obrobku, který patří do rozsahu odlévacího stroje. Je vhodný pro odstraňování písku, odstraňování rzi, odstraňování okují a povrchové kalení odlitků a výkovků do 15 kg v různých průmyslových odvětvích.


Tryskový tryskací stroj je vhodný pro čištění všech druhů odlitků a výkovků, které se nebojí kolize a poškrábání. Je to ideální zařízení pro čištění malých kusů zbytkového písku a stupnice na povrchu malých tepelných úprav. Obsahuje především válce, odlučovače, tryskací stroje, zdvihací stroje atd. Převodový motor a další součásti.

1.použít oblíbenou formu pitless jámy, která šetří náklady na výstavbu jámy


    2. Těleso tryskací komory a uspořádání tryskového tryskacího zařízení jsou určeny po trojrozměrné dynamické ejekční simulaci počítače tak, že oblast pokrytí vytékajícího projektilního proudu přesně pokrývá povrch obrobku a projektil současně hodí obrobek v různých směrech od povrchu obrobku. .


    3. Použití odstředivých tryskacích strojů s vysokou ejektilní konzolou může výrazně zlepšit účinnost čištění a dosáhnout uspokojivé kvality čištění.


    4 koncepce konstrukce stroje, kompaktní konstrukce, snadné použití a údržba