Jaké jsou hlavní důvody nošení čepelí pro tryskací stroje?

Vědci zjistili, že střely tryskacího tryskače budou opakovaně zasaženy projektilem a základní struktura ostří bude deformována při tak častých nárazových silách. Poté, co je základní tkáň čepele stlačena, aby se vytvořil tok, způsobí za stálého nárazu vytvrzení a nepřetržité lomení. V tomto případě ztratila povrch čepele ochranu, takže exponované tělo bude při častých nárazových silách vytvářet jemné trhliny. V tuto chvíli se ztratí podpůrný efekt a dopad střely se snadno ztratí. Opakované opakování způsobí opotřebení kotouče.

未标题-1

Na základě výše uvedené analýzy jsme dospěli k závěru, že selhání brokových lopatek je způsobeno hlavně kombinovaným účinkem opotřebení a únavy. Když čepel tryskacího stroje pracuje, bude vystavena periodickému namáhání. V důsledku periodického opotřebení střely na ostří se také zrychluje deformace ostří tryskacího stroje a ztráta materiálu. Opotřebení a periodické namáhání způsobí, že se čepel neustále hromadí poškození a čepel se v průběhu času zlomí.

2

V zásadě řečeno, hlavní příčina selhání ostří tryskacích strojů spočívá v koncentraci napětí. Pokud dokážeme snížit takovou koncentraci, můžeme prodloužit životnost lopatek.

Qingdao Puhua Heavy Industry Group je profesionální výrobce mechanických zařízení se silnou výrobní silou a perfektním poprodejním servisním systémem. Společnost vyrábí nejen tryskací strojní zařízení, ale i CNC vysekávací strojní zařízení, což je dobrá volba pro nákup strojů a zařízení.