Jaká jsou opatření před spuštěním tryskacího stroje?

Na co bych měl dávat pozor, když se spustí tryskací stroj? Existují některé aspekty velkých strojů, jako jsou tryskací stroje, které vyžadují zvláštní pozornost před použitím, tj. Před zapnutím:

1. Zkontrolujte „záznam o předání“.

2.Před zahájením provozu zkontrolujte opotřebení blatníků, gumových záclon, válečků a jiných opotřebitelných dílů a včas je vyměňte.

主图模板

3.Zkontrolujte spolupráci různých pohyblivých částí, zda je šroubové spojení uvolněné a včas je dotáhněte.

4.Zkontrolujte, zda do stroje nevnikly úlomky, a včas je odstraňte, abyste zabránili selhání zařízení způsobenému blokováním různých přepravních spojení.

5. Zkontrolujte, zda mazání každé části splňuje požadavky.

6. Před spuštěním se můžete připravit na spuštění, pouze pokud je potvrzeno, že v místnosti nejsou žádné osoby a přístupové dveře jsou spolehlivě zavřeny. Před spuštěním zařízení musíte vyslat signál, aby lidé v blízkosti zařízení odešli.

7. Správně dodržujte provozní postupy.

未标题-1

S rozvojem průmyslu výroby zařízení přinesly stříkací tryskací stroje také velký pokrok a zrodilo se mnoho nových produktů, jako například: silniční tryskací stroje, ocelové brokovací stroje, ocelové brokovací stroje atd. Druhy broků tryskací stroje se také změnily a objevilo se více rozdělených zařízení: speciální zařízení, jako jsou automobilové tryskací stroje, vnitřní tryskací stroje z ocelových trubek a tryskací stroje na sací tyče.