Proč je třeba střílet tryskáním na silnici z dálnice?

1. Po tryskání může koeficient tření dosáhnout 0,7-0,75 (Mu 65 km / H) a hloubka textury je 0,45;

2. Tryskací zařízení může současně vyčistit a vyčistit kal a nečistoty na povrchu betonu.

3. Je důležité, aby se povrch betonu současně oholil, aby byl povrch jednotný a drsný.

4. Pevnost spoje nepromokavé vrstvy a základní vrstvy betonu je výrazně zlepšena a v tomto procesu mohou být betonové trhliny a další nemoci plně vystaveny, aby bylo možné předem přijmout nápravná opatření.

5. Protiskluznost vozovky v tunelu má vyšší požadavky. Proces tryskání je metoda zpracování s jednoduchou konstrukcí, malou investicí do zařízení, nízkými provozními náklady, významným účinkem a ochranou životního prostředí.

6. Použitím tryskacího zařízení k periodickému čištění vozovky v tunelu se může výrazně zlepšit situace, kdy je koeficient tření vozovky snížen v důsledku znečištění a značek pneumatik, což výrazně zlepšuje protiskluznost vozovky v tunelu a výrazně snižuje nehodovost.

未标题-1

Tryskací stroj na chodník je stroj, který hodí střely na pracovní plochu vysokou rychlostí a pod určitým úhlem mechanickou metodou. Výstřel dopadá na povrch vozovky, způsobuje drsnost povrchu vozovky a odstraňuje zbytky. Současně podtlak generovaný sběračem prachu získá pelety a vyčištěné nečistoty a prach. Po vyčištění proudu vzduchu se neporušené pelety automaticky recyklují a nečistoty a prach rovněž spadnou do prachové skříňky.

1

Qingdao Puhua Heavy Industry Group je profesionální výrobce mechanických zařízení se silnou výrobní silou a perfektním poprodejním servisním systémem. Společnost vyrábí nejen tryskací strojní zařízení, ale i CNC vysekávací strojní zařízení, což je dobrá volba pro nákup strojů a zařízení.