Tryskací stroj s hákem Q37 pro odlévání stavebních dílů

Podrobnosti o produktu

Jaké jsou výhody tryskacího stroje s hákovým brokem:

1. Populární konstrukce bez jámy nejen šetří stavební náklady a čas založení jámy, ale také řeší problém rezivění a aglomerace stříkaného písku ve výtahu způsobeném vodou v jámě na jihu.

2. Konzolový odstředivý tryskací stroj čtvrté generace s velkým tryskacím objemem a vysokou rychlostí vyhazování může významně zlepšit účinnost čištění a dosáhnout uspokojivé kvality čištění.

3. Simulované projektilové výkresy (včetně určení modelu, počtu a prostorového uspořádání tryskacího stroje atd.) A všechny výkresy tryskacího stroje jsou kresleny pomocí počítačového návrhu (CAD). Výběr a rozložení tryskacího stroje jsou rozumnější. . Zlepšuje se míra využití projektilů a produktivita práce, je zajištěn čisticí účinek a je sníženo opotřebení ochranné desky tělesa komory.

4. Ochrana válcovaného plechu Mn13 se používá k čištění vnitřních horkých prostor. Ve srovnání s předchozí ochranou gumové desky je její životnost výrazně zlepšena a její vzhled je krásný a snadno vyměnitelný. Je to populární způsob čištění těla strojovny.


Technický parametr

1599205881(1)


Hot Tags: Q37 hák typu tryskací stroj pro odlitky tructural dílů, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobené v Číně, nový, puhua, na míru, přímý prodejce, kvalitní, tovární cena
Dotaz

You Might Also Like