Otryskávací stroj Q69

Otryskávací stroj Q69
Podrobnosti o produktu

Q69 válečkové lopatky tryskací stroje pro ocelové nosníky konstrukce zařízení pro čištění

Máte-li zájem o Q69 Series ocelové desky tryskání stroj předběžné linky , klikněte prosím

Řada ocelových plechů Q69 Series Try Blasting


ocel Q69 válečkový dopravník použitý tryskací stroj / shot blaster na prodej

  Ocelové trubky tryskání stroj / ocelové trubky vnější stěny Shot tryskací stroje je kombinace čistého ocelového vnější stěny čistícího stroje, tryskání k čištění vnějšího povrchu ocelové trubky, střílel vhazování dovnitř k čištění povrchu, takže povrch oxidy jsou odstraněny.

Používá se před svařováním nebo nátěrem na vnější povrchové úpravě trubek. ocel Q69 válečkový dopravník použitý tryskací stroj / shot blaster na prodej

Funkce:

      Řada QG vnitřní a vnější stěny speciální tryskací stroje pro povrchové úpravy, otírání oxidového povlaku, svařování strusky, objevující se kovový lesk, zvětšující plochu povrchu, která je ve prospěch UV. Platí v oblasti ropy a chemikálií, oceli, centrálního vytápění, centralizovaného odvodnění atd.

Otryskávací kolo uspořádané ve vhodném místě (např. V místnosti nebo na straně tělesa níže), hrana obrobku na hranu do rotace umožní odlišný účinek průměru potrubí potrubí Tryskání.

Výhody:

1. Široká aplikace, snadná instalace a použití.

2. Přizpůsobené, Seznamte se s vašimi potřebami.

3. Dobrá stabilita, nízká poruchovost (technická zralost, technické srážky, kvalifikovaní pracovníci).

4. Vynikající vzhled (zralé řemeslo).

5. Velké továrny, rychlé dodání.

6. Přísné oddělení kontroly kvality.

7. Výrobní přímý prodej s konkurenční cenou.

8. Více než desetileté výrobní zkušenosti.

9. Profesionální design tým, který vám bude sloužit.

10. Převážně elektrický řídicí systém přijímá mezinárodní značku.

11. Certifikát CE Vás ujišťuje o naší kvalitě.


Pokud hledáte nový q69 střílel stroje na prodej, tovární ceny, značky, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodej, a zámoří q69 brokovnice z profesionální výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte a kontaktujte nás, my jsou vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoká přesnost, nové a kvalitní, a PUHUA q69 shot tryskací stroj. A vítejte na velkoobchodní produkty s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: q69 shot tryskací stroje, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, hot prodej, vyrobené v Číně, nový, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, dobrá kvalita, tovární ceny
Dotaz

You Might Also Like