QH69 Válec dopravníku H paprsek tryskací stroje profesionální výrobce

QH69 Válec dopravníku H paprsek tryskací stroje profesionální výrobce
Podrobnosti o produktu

Válec typ tryskací stroj na čištění obrobku


Vlastnosti:

1. ocelový plech tryskací stroj má tři průchozí typ:

Válečkové dopravníky projít, vozík projít, závěs průjezdem.

2. jsou široce používány v průmyslu ocelové desky, ocelové konstrukce, zařízení, most, stavební a tak dále. Tryskání, ji může odstranit rez, oxid vrstvy, svařovací strusky a jiných znečišťujících látek a eliminovat povrchové napětí sil.

3. Po tryskání, může zlepšit přilnavost barvy filmu s ocelí, zlepšit antikorozní schopnosti, zlepšení kvality a prodloužit životnost ocelové konstrukce.

4. ocelové výstřely vypálil tryskáním turbín budou shromažďovány,čištění záběry kruh systém a i nadále být znovu použit pro tryskání turbíny.

5. průběh procesu pracovní záběry kruh systém:ocelové výstřely vypálil tryskáním turbín budou shromážděné portrét šnekového dopravníku a doručit korečkový elevátor, pak korečkový elevátor se zvedne do vzduchu mytí typu oddělovač.

6. po oddělení,prach a zlomené oceli snímky budou odstraněny od ocelových střel a dobré oceli záběry vstoupí zásobník.


201512151117460079956.png

Pokud hledáte nové qh69 válečkový dopravník h paprsek zastřelil tryskací stroje profesionální výrobce na prodej, výrobní cenu, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zámořské qh69 válečkový dopravník h transportovat zastřelených tryskací stroje profesionální výrobce od profesionálního výrobce dodavatel a výrobce, prosím neváhejte a kontaktujte nás, jsme vždy na vaše potřeby CE, upravené, profesionální, konkurenční, vysoká přesnost, nové a kvalitní a PUHUA qh69 válečkový dopravník h transportovat zastřelených tryskač profesionální výrobce. A Vítejte na velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: qh69 válečkový dopravník h paprsek zastřelil tryskací stroje profesionální výrobce, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, značka, Cena, prodej, horké prodej, vyrobené v Číně, nové, puhua, upravený, přímý prodejce, dobrá kvalita, výrobní cenu
Dotaz

You Might Also Like