QWD řady Wire Mesh pásy trhací stroj

QWD řady Wire Mesh pásy trhací stroj
Podrobnosti o produktu

QWD řada drátěného pletiva tryskací stroj

111_副本.jpg

PUHUA nabízí širokou škálu zařízení pro tryskání kol v několika konfiguracích. Stroje se síťovým pásem se staly jedním z nejoblíbenějších systémů. Klíčovou výhodou stroje se síťovými pásy je, že části jsou vystaveny vysokým kolečkům zhora a dolů. Téměř úplné pokrytí je dosaženo bez nutnosti přesměrování součástí, protože jsou dopravovány na drátěném pletivovém pásu. Jednotky typu "line-line" jsou umístěny na nekonečném pásu z drátěného pletiva a dopravovány tunelem s více otryskávacími koly. Části mohou být ručně nebo automaticky načteny a vyloženy v závislosti na vašich požadavcích na proces. Jsou to dobré kandidáty na součásti, u kterých je částečná náprava nepřípustná.

technické parametry

Ne.

Položka

Jednotka

Data

1

Celková rozměry stroje (L * W * H)

MM

Asi 7000 x 2870 x 5400

2

Výška od země k síťovému pásu

MM

1400

3

Velikost vstupního krmení (šířka * výška)

MM

1000 * 500

4

Max. zatížení jednoho obrobku

KG

65

5

Rychlost čištění

m / min

1 ~ 2,5 (podle různých požadavků na čištění lze nastavit bezproblémovou frekvenční konverzí

6

Standardní odstraňování hrdla


Sa2.5

7

Řešení materiálového a intenzivního rozsahu


Ocel, nerez, hliník atd

8

Drsnost povrchu

μ

20 ~ 75 (závisí na velikosti snímku)

9

Celkový výkon

KW

O 53,1

10

Spotřeba stlačeného vzduchu

m³ / min

0,3

11

Tlak stlačeného vzduchu

MPa

0,5-0,7

12

Nadace


Žádná jámu, vodotěsná

13

Úrověn hluku

dB
Pokud hledáte nové qwd řady drátěné pletivo pás tryskací stroj na prodej, tovární cena, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zahraniční qwd řady drátěné pletivo pás tryskací stroj od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat, my jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a dobré kvality, a PUHUA qwd řady drátěného pletiva pás tryskací stroj. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: qwd série drátěné pletivo pás stříkání stroj, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, kvalitní,
Dotaz

You Might Also Like