Stroj na trhování povrchu silnic

Stroj na trhování povrchu silnic
Podrobnosti o produktu

tryskací stroj na povrchovou plošinu

19B999D350C205818E4391F7D9132DD6.jpg

Jak to funguje:

Materiál stříkaného materiálu v dolní části oddělovací skříně je z přívodní trubky do tryskacích součástí a je poháněn motorem. Vysokorychlostní rotační výstřel bude hoden a zdvihání na povrchu obrobků rychlostí 80 m / s. A tak provést vyčištění. Pod účinkem podtlaku se stříkací brusivo a prach vrací zpět do boxu pro separaci písku, kde se výstřik, prach a nečistoty zcela oddělí. Dobrá výstřelová materia do výbuchu by měla pokračovat v používání.

Mobilní typ přenosného mostního podlahového tryskacího strojePokud hledáte nové povrchové tryskání tryskací stroj na prodej, tovární cena, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zámořský povrch povrch tryskání stroj od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat , jsme vždy na vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a dobré kvality, a PUHUA silniční povrch tryskání stroj. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: silniční povrch tryskání stroj, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, na míru, přímý prodejce, kvalitní,
Dotaz

You Might Also Like