Rotor Sand Blaster stroj

Rotor Sand Blaster stroj
Podrobnosti o produktu

Rotor Sand blaster stroj

Popis

Ve skříni stroje byly nainstalovány škrabky a dva vysokorychlostní rotory s čepem. podvozek se otáčí ve směru hodinových ručiček, rotor a škrabka se otáčejí proti směru hodinových ručiček. Rychlost rotoru je vyšší než rychlost šasi. Vzhledem k tomu, že podvozek a rotor mají opačný pohyb a rychlost se liší, pískový podvozek získá rozdílný rozdíl rychlosti. Písková zrna vytvářejí odpovídající třecí sílu a smykovou sílu, která způsobuje rozbrusení, míchání. Tento druh stroje se nejen mísí s vysokou účinností a písek po míchání má dobrou kvalitu.

Použití

Používá se především k odlévání dílny písek smíšené, a to buď smíšené jeden stroj pískování písek může být smíšený suchý film písek, tvrdý písek, povrch písku a jádro písek, sklo, keramika, žáruvzdorné materiály apod. Lze také použít průmysl smíchal různé prášek, granulovaných materiálů.

technické parametry

Položka


S1420S

S1425E

Průměr disku

mm

φ2000

φ2500

Množství krmení jednou

kg

1500

3000

Produktivita


40

90

Síla škrábání

kw

37

90

Výkon motoru rotoru

kw

2 * 18,5

2 * 37

Hodnocení motoru rotoru

ot / min

34.5

26

Otáčky rotoru

ot / min

270

350


Pokud hledáte nové rotor pískování blaster stroje na prodej, tovární cena, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce, a zámořský rotor písek blaster stroj od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte a kontaktujte nás, my jsou vždy vaše potřeby CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a dobré kvality a PUHUA rotorové pískovací tryskací stroj. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: rotor písek blaster stroj, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horké prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, kvalitní, tovární cena
Dotaz

You Might Also Like