Pískoviště

Podrobnosti o produktu
Popis produktu
Písková tryska se používá hlavně pro manipulaci s velkými díly nebo konstrukcemi speciálního a složitého kusu, pro dosažení povrchové čistění rzi, zvýšení adheze mezi obrobkem a povlakem a dalšími účinky. Stříkací pistole umístěná v prostoru pro pískování může vyčistit povrch částí pomocí stlačeného vzduchu jako síly, jako otryskávacího prostředku.

Obrobek je nesen vozíkem a brusivo může být automaticky tříděno a automaticky odstraněno.Dveře
Servisní dveře jsou vyrobeny ze svařovaných profilů a jsou uzavřeny v ocelových deskách a jsou vnitřně potaženy gumou odolnou proti otěru. Exkluzivní těsnící systém zabraňuje ztrátě abrazivních materiálů a umožňuje bezproblémové zavírání dveří. Volitelně mohou být dodány dvě dveře (místnost typu tunel) a jedna dveře pro obsluhu. Senzory připojené k dveřím automaticky přeruší otryskání, když je jeden z nich otevřen.
Svítidla
Každá konstrukce a polohování LED lampy umožňují maximální využití světelnosti. Upevňovací systém umožňuje snadné odstranění, údržbu.
Pracovní komory
Vestavěné barevné ocelové dlaždice jsou modulovány tak, aby vyhovovaly jakémukoliv rozměru výšky, šířky a délky. Uvnitř (kromě stropu) je pryžový povlak, který chrání proti otěru a pomáhá při akustické izolaci.
Horizontální přeprava abrazivního materiálu
Tento systém kombinuje pohon stohovacích vozíků, které vedou abrazivní materiál do středu pracovní komory, kde je shromažďován šnekovým dopravníkem (v některých případech pásovým dopravníkem), který vede abrazivní materiál až k patě lopaty výtah (čistící prostředek na abrazivní materiály). Na celém povrchu podlahy je mřížka pokrytá perforovanou deskou, která si zachovává větší nečistoty nebo dokonce malé části, které mohou náhodně klesnout na podlahu. Tento jedinečný systém, který používá CMV, vyžaduje mnohem menší instalovaný výkon, než ostatní systémy, díky koeficientu tření (opotřebení), který je v tomto systému mnohem menší.
Kontrolní panel
Je umístěn na stíněné skříňce a má tepelnou ochranu a blokování motorů, což znemožňuje jejich připojení v nesprávném pořadí. Volitelně je dodáván s PLC pro automatické řízení zařízení. Splňuje nejdůležitější mezinárodní normy, mezi které patří 60204-1 EHS. Pokud hledáte nové pískoviště pro prodej, tovární cenu, značka, vyrobené v Číně, horký prodej, přímý prodejce a zámořské pískové tryskací kabiny od profesionálního výrobce, dodavatele a továrny, neváhejte nás kontaktovat, my jsme vždy podle vašich potřeb CE, přizpůsobené, profesionální, konkurenceschopné, vysoce přesné, nové a kvalitní a PUHUA písková kabina. A vítejte na velkoobchodní produkty s kvalitní a profesionální design od nás.
Hot Tags: pískování tryskací kabiny, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, značka, cena, na prodej, horký prodej, vyrobeno v Číně, nové, puhua, přizpůsobené, přímý prodejce, kvalitní, tovární cena
Dotaz

You Might Also Like