Pískování pokoj

Podrobnosti o produktu

Produkty se vyznačují:

1. Tento písek tryskací kabina/pískování místnost je určena především pro čištění velkých ocelových nosných, loď, podvozek odstranit rezavé přímé, rezavé vrstvy a měřítku škváry na získání stejnoměrné, hladký a lesklý kovový povrch umožňující lepší kvality a vyšší výkon antikorozní oceli. Zajistit vysoký výkon tryskání a chrání zdi, broušení odolné gumy je nainstalována na stěně místnosti.

2. písek/Shot tryskací kabina je ideální pro rozsáhlé struktury, široce používané v trhací trupů, kamna, kotle a větrné energie částí, atd. Velkých struktur může pohybovat uvnitř místnosti výbuch na automobily práce na kolejích.

3. především skládá s trhací místnost, systému trhací, písek oběhový systém, odvlhčit systém a lapač prachu

Popis výrobku

Hlavní části

1. pískování komory

1.

2.Sand(shot) násypky

3.

4. pískové tryskací zařízení

5.

6. korečkový elevátor

7.

8. Šnekový dopravník

9.

10. výtah

11.

12. dopravník

13.

14. oddělovač

15.

16. abrazivní recyklační systém

17.

18. osvětlovací systém

19.

20. prachu sběratel

21.

22. ocelový rošt

23.

24. vozík systém

25.

26. elektrický systém

Hot Tags: pískování místnost, pískové tryskací kabiny, pískování kabinetu, pískování komory, pískové tryskací kabiny, automatické abrazivní recyklace pískování místnost, Čína, výrobce, dodavatele, továrna, velkoobchod, značka, Cena, prodej, hot prodej, vyrobené v Číně, nové, puhua, vlastní, profesionální, konkurenční, vysoká přesnost, zahraniční služby, přímý prodejce, dobrá kvalita, výrobní cenu
Dotaz

You Might Also Like