Pískování prostor pro Tank

Pískování prostor pro Tank
Podrobnosti o produktu

pískování pokoj

Hlavní části

1Otryskávací komory
2Abrazivní zásobníku
3Trhací shromáždění
4Korečkový elevátor
5Šnekový dopravník
6Výtah
7Válečkový dopravník
8Oddělovač
9Abrazivní recyklační systém
10Osvětlovací systém
11Lapač prachu
12Ocelový rošt
13Variabilní systém
14Systém elektrického ovládání

Písek tryskací kabiny je uzavřený prostor, zahrnuje trhací systém, abrazivní oběhový systém a systém pro odstraňování rzi, atd. Písek tryskací kabiny se používá hlavně pro povrchové čištění a posílení z oceli, odlitky, hliníkové slitiny částí a dalších částí. Prostřednictvím tryskání může odstranit kontaminaci povrchu kus komplexní práce, oxidu kůži, svařování struska, odpadní barvy a tak dále, způsobuje povrch kus práce být jasné a čisté, současně snižuje vnitřní pnutí kus práce, umožňuje práci kus povrch získat, posilování, a dosahuje tak zvyšuje povrchu kus práce a vnitřní kvalita cíl.

b_20130328202859024

Pokud hledáte nové pískování prostor pro nádrž na prodej, výrobní cenu, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zámořskými pískování prostor pro tank od profesionálního výrobce, dodavatel a výrobce, prosím neváhejte a kontaktujte nás, jsme vždy na CE, přizpůsobené potřebám, profesionální, konkurenční, vysoká přesnost, nové a dobré kvality a PUHUA pískování prostor pro tank. A Vítejte na velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: pískování prostor pro nádrže, Čína, výrobce, dodavatele, továrna, velkoobchod, značka, Cena, prodej, horké prodej, vyrobené v Číně, nové, puhua, upravený, přímý prodejce, dobrá kvalita, výrobní cenu
Dotaz

You Might Also Like